Najlepiej ubrani Polacy 2018 - kategoria Sport. Głosuj w plebiscycie magazynu LOGO

Magazyn LOGO prowadzi plebiscyt "Najlepiej ubrani Polacy 2018". W kategorii Sport wyróżnieni zostali piłkarze Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak, trener reprezentacji Adam Nawałka, tenisista Łukasz Kubot, siatkarz Andrzej Wrona oraz trener personalny i bloger Michał Gronowski. Kategorii Sport patronuje Sport.pl

Mężczyźni nie lubią się stroić i przebierać, co nie znaczy, że nie lubią dobrze wyglądać. Sprzedaż garniturów rośnie, coraz mniej zakupów dokonują za panów partnerki, wyrasta grupa świadomych mężczyzn, którzy lubią powybrzydzać, że „za mało wełny w wełnie” czy but został źle wyprofilowany.

Magazyn LOGO zawsze był krok przed trendami. Od lat doradzają Polakom, jak wyglądać dobrze i nowocześnie, ale przy tym nadal męsko. Co kupić, jakich błędów nie popełniać, jak tuszować mankamenty sylwetki. Postanowili więc nagrodzić tych panów, którzy stanowią dla polskich mężczyzn najlepsze wzorce i stanowią inspirację. Którzy powodują, że polska ulica jest coraz bardziej stylowo ubrana. Którzy są dobrze ubrani, ale nie przebrani. Których doceniają także kobiety, a to w świecie mężczyzn ważny element. Z tej okazji powołali wielki plebiscyt, w którym wyłonią najlepiej ubranych Polaków w sześciu kategoriach, w tym w kategorii Sport.

W badaniu LOGO „Szafa Polaka" styl sportowy zajął drugie miejsce wśród ulubionych stylów Polaków (18 proc. wskazań, zaraz za casualem). W czasach „upadku dress codów", gdy to nawet na uroczyste gale panowie potrafią przyjść w dresach (za 1000 zł, ale nadal dresach),ubiór sportowy stał się niezwykle istotny. Bo ćwiczymy, bo do pracy nie chodzimy coraz rzadziej mundurkach, bo wygodny. I choć czasem można przeżyć zaskoczenie przy kasie - dwa t-shirty, spodenki i skarpetki i kwota czterocyfrowa? - to lubimy wyglądać stylowo nawet na siłowni. A jakimi prawami rządzi się moda na treningu? Reguła pierwsza: duże nadruki, logotypy i mocne kolory dozwolone. Oczywiście dobrze przygasić je trochę „klasyką”, np. szarymi dresowymi spodniami. Reguła druga: najlepsze ubrania do ćwiczeń są superlekkie i uszyte z tkanin, które trzymają wilgoć z daleka od skóry. Ważne: Moda pozostaje modą, ale sportowe ubrania muszą wytrzymać nawet największy wycisk. A co na rower? Zestaw powinien przylegać do ciała (legginsy z szortami sprawdzą się świetnie) i być odporny nawet na silny wiatr. I najważniejsze: odpowiednia długość krótkich spodenek to minimum do połowy uda. Którzy zawodowi sportowcy dobrze noszą się nie tylko „w robocie”, ale i po pracy? Oto kandydaci, na których można głosować na stronie Najlepiejubranipolscy.pl:

Robert LewandowskiRobert Lewandowski LOGO

Grzegorz KrychowiakGrzegorz Krychowiak LOGO

Adam NawałkaAdam Nawałka LOGO

Łukasz KubotŁukasz Kubot Sport.pl

Andrzej WronaAndrzej Wrona Sport.pl

Michał GronowskiMichał Gronowski LOGO

Najlepiej ubranym Polakiem 2018 w kategorii Sport jest