Paweł "Trybson" Trybała zerwał więzadła. 6 miesięcy przerwy

Paweł Trybała (3-3, 3 KO) nie wystąpi podczas gali Fight Exclusive Night 20 "Next Level". "Trybson" zerwał więzadła w prawym kolanie i nie zdąży wyleczyć urazu do 10 marca.

Trybała miał zmierzyć się z Tymoteuszem Świątkiem (15-4, 7 KO, 6 SUB). Ich pojedynek podczas jubileuszowej edycji został odwołany i odbędzie się w innym terminie. Według informacji Sport.pl "Trybsona" czeka co najmniej sześć miesięcy przerwy od treningów.

- Bardzo na tym ubolewam, bo to zestawienie, które zrobiło sporo szumu wokół naszej organizacji. Rozmawiałem z Pawłem, nie jest w stanie trenować, ostatnie kilka dni spędził w gabinetach lekarskich i niestety wieści nie były optymistyczne. Wyszliśmy z założenia, że nie było sensu szukania przeciwnika dla Świątka na szybko, bo kibic mógłby poczuć się oszukany. Do tego starcia dojdzie, ale w innym terminie. Na dzień dzisiejszy mogę obiecać, że obu zawodników zobaczymy w klatce FEN jeszcze w 2018 roku - powiedizał prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Karta walk FEN 20:

Stanisław Zaniewski VS Radosław Paczuski -85 kg formuła K-1*

Mateusz Rębecki VS Marian Ziółkowski -70 kg*

Artur Bizewski VS Arkadiusz Wrzosek +95 kg formuła K-1*

Anatolij Litwinow VS Andrzej Grzebyk – 84 kg

Tymoteusz Świątek VS Paweł Trybała -80 kg

Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka -84 kg

Daniel Torres VS Kamil Łebkowski -66 kg

Michał Tarabańka VS Krzysztof Kułak -84 kg

TBA VS Marcin Szreder +95 formuła K-1

Adrian Błeszyński VS Alan Kwieciński -77 kg K-1

Więcej o MMA na InTheCage.pl >>

Kamil Stoch w "Wilkowicz Sam na Sam": Jestem niezdarą. Ciągle o coś zaczepiam, uderzam się, chodzę rozkojarzony. Częściej sobie robiłem krzywdę w domu niż na skoczni