Gramy dla dzieci. Dziennikarze i Youtuberzy wezmą udział w turnieju charytatywnym

Już 11 grudnia o godzinie 17.00 Odbędzie się Wielki Turniej FIFA 16 Youtuberzy vs. Dziennikarze. Gracze swoją grą będą wspierać dzieciaki z Powiatowego Domu Dziecka w Żywcu.

W Powiatowym Domu Dziecka w Żywcu przebywa gromadka 25 dzieciaków w przedziale wiekowym od 10 do 19 lat. Los pokierował ich życiem tak, że znajdują się w placówce opiekuńczo - wychowawczej. Tego nie jesteśmy w stanie zmienić. Mamy jednak moc sprawienia, aby żyło się im tam lepiej. Z zebranych środków moglibyśmy sfinansować na przykład: zakup sprzętu komputerowego do świetlicy, tak, aby każde dziecko miało dostęp do komputera, wakacyjny wyjazd, zakup sprzętu sportowego typu trampolina czy zestaw do koszykówki. Wierzymy, że dzięki naszej akcji dzieciaki będą mogły rozwijać swoje zainteresowania oraz pasję, co niewątpliwie przyczyni się do ich szczęścia.

Każda osoba, która weźmie udział w akcji ma moc podarowania odrobiny szczęścia i radości. A dzieciaki z żywieckiego Domu Dziecka powinny być szczęśliwe, bo na to zasługują!

W Turnieju wezmą udział znani Youtuberzy:

Krzysztof Golonka (Trenuj z Krzychem)

Kapitan Alien

Mietczyński

Bartek USA

Dominik Futbolove

Poszukiwacz

Cyber Marian

Magia Y

oraz dziennikarze z Grupy Kapitałowej Agora S.A wśród, których będzie dwóch reprezentantów Sport.pl: Bartłomiej Szypowski i Konrad Ferszter.

Zbiórka ma charakter otwarty. 25 000 złotych, to wyznaczony przez nas, tegoroczny cel. Natomiast wszystko w Waszych rękach. Ile uda się uzbierać, tyle będziemy w stanie zdziałać dla dzieciaków. Każda złotówka, to kolejny uśmiech!

Wspomóc dzieciaki możecie pod tym linkiem.

Więcej o: