Eliminacje do ARNOLD SCHWARZENEGGER CLASSIC w Warszawie!

Imprezą otwierającą jesienny sezon startowy w kulturystyce i fitness będzie na ?Starym kontynencie? Arnold Classic Europe, zaplanowane na 25-27 września w Madrycie. Jest to wielka impreza, na której startuje prawie 1000 zawodników i zawodniczek, a w tym roku liczba 1000 uczestników może zostać przełamana.

Impreza ta obejmuje prawie wszystkie konkurencje rozgrywane w IFBB, ponad 30 kategorii. Jak zwykle, na imprezę przyjeżdża jeden z jej promotorów, Arnold Schwarzenegger. O tym, kto pojedzie na spotkanie z Arnoldem, zadecydują eliminacje do reprezentacji Polski na te zawody, które odbędą się na dwóch krajowych imprezach:

- Grand Prix Warszawy w Fitness

- Targi FIWE w Warszawie (12-13.09.2015)

- eliminacje we wszystkich konkurencjach fitness (bikini-fitness, fitness sylwetkowe, fitness atletyczne kobiet, fitness plażowe mężczyzn, fitness kobiet i mężczyzn).

- Zawody "Kamienna rzeźba" w Strzegomiu (12.09.2015) - eliminacje w kulturystyce i kulturystyce klasycznej mężczyzn - wszystkie grupy wiekowe.

Zawody Grand Prix Warszawy będą rozgrywane w ramach Targów FIWE, poświęconych całej branży fitness, co stwarza dodatkową okazję do zapoznana się z tym, co najnowsze i najbardziej atrakcyjne. Targi i zawodowy będą się odbywać w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Połczyńskiej 51.

Większość zawodników startujących w Madrycie będzie mogła jedynie oglądać Arnolda z daleka, ale jeśli komuś uda się wygrać kategorię open, wtedy Arnold wręczy mu nagrodę na scenie i uściśnie rękę! No i pamiątkowe zdjęcie do albumu gwarantowane.