Sport.pl częścią twojej przeglądarki

Gazeta.pl stworzyła własne rozszerzenie (tzw. wtyczkę) do przeglądarki internetowej Chrome, które umożliwia śledzenie najnowszych newsów pojawiających się na stronach portalu. Śledzenie informacji jeszcze nigdy nie było takie proste.

Wtyczka Gazeta.pl do przeglądarki Chrome pozwala w wygodny sposób pozostawać na bieżąco z najnowszymi informacjami. Po zainstalowaniu rozszerzenia w prawym górnym rogu pojawia się ikona Gazeta.pl z informacją o liczbie nowych artykułów. Po jej kliknięciu użytkownik widzi okno z najnowszymi informacjami, z którego może jednym kliknięciem przenieść się do wybranego artykułu.

Informacje widoczne w oknie rozszerzenia to newsy ze strony głównej Gazeta.pl, a także najnowsze artykuły z serwisów tematycznych. Wśród nich znajdziecie najnowsze newsy prosto z serwisu Sport.pl. Dzięki wtyczce nie umkną wam najważniejsze wiadomości ze świata sportu.

Oprócz materiałów Sport.pl znajdziecie tam artykuły z takich serwisów jak: Plotek.pl, Pieniądze.Gazeta.pl, Kobieta.Gazeta.pl, eDziecko.pl oraz Zdrowie.Gazeta.pl. Dzięki kolorowym ikonom użytkownik może szybko przenieść się również do poczty e-mail, a także innych serwisów grupy Gazeta.pl - na Forum.Gazeta.pl, Blox.pl, GazetaPraca.pl, Domiporta.pl czy Tuba.fm.

Wtyczkę w kilka sekund można pobrać z: chrome.google.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.