Tak Toruń walczył w mistrzostwach w kettlebell [ZDJĘCIA]

Imprezę zorganizowano w klubie Blue Fitness.

Były to pierwsze otwarte mistrzostwa miasta w kettlebell w formule BOLT. Trening kettlebels to rodzaj treningu funkcjonalnego angażującego całe działo - skupia się na budowie siły oraz wytrzymałości. Odważnik z uchwytem świetnie sprawdza się przy dużej intensywności zajęć - m.in. ze względu na to, że kettle mają przesunięty środek ciężkości.

W toruńskich zawodach walczyło kilkadziesiąt osób - byli również goście zagraniczni, uczestnicy mistrzostw świata.

ZOBACZ: Tak specjaliści od kettli i cross'u walczyli w 2014 r. w Gothic Games w Fosie Zamkowej [GALERIA ZDJĘĆ].

Więcej o: