Konkurs. Przypomnij sobie rok polskich sukcesów i wygraj 500 złotych

W konkursie Sport.pl chcemy byście przypomnieli sobie rok pełen sukcesów polskich sportowców. Do wygrania mamy trzy nagrody po 500 złotych - na dobry początek kolejnego.

Medale w Soczi, mistrzostwo świata siatkarzy, triumf piłkarzy nad Niemcami - to tylko najważniejsze z nich. Przypomnijcie sobie, co ucieszyło was najbardziej. Podpowiedzi szukajcie na przykład na tej liście .

Co zrobić, żeby wygrać w naszym konkursie? Należy odpowiedzieć na pytanie: "Kto spośród polskich sportowców sprawił ci w tym roku najwięcej radości?" i jednym zdaniem ciekawie uzasadnić swoją odpowiedź.

Gdzie wysłać odpowiedzi? Są dwie możliwości. Można to zrobić w aplikacji na profilu Sport.pl na Facebooku , lub w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE , w zakładce "Quiz". Żeby wziąć w nim udział, trzeba mieć zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Sport.pl LIVE na Androida (jeśli nie widzicie quizu, prosimy o ponowne uruchomienie apki).

Każdy ma dwie szanse - wysyłając jedną odpowiedź na Facebooku i jedną przez aplikację Sport.pl LIVE zwiększasz swoją szansę na wygraną. Jednak jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę.

Jakie to nagrody? Dla autorów trzech najciekawszych uzasadnień mamy nagrody pieniężne wysokości 500 złotych.

Na wasze odpowiedzi czekamy do 30 grudnia do godziny 15.00, a 31 grudnia skontaktujemy się ze zwycięzcami. Ostateczne wyniki opublikujemy 1 stycznia 2015 roku

Regulamin konkursu

To był świetny rok polskiego sportu. Jak do tego doszło?

Więcej o: