NFL. Czołowy futbolista ligi zamieszany w morderstwo?

Aaron Hernandez z New England Patriots, jeden z najlepszych zawodników NFL grających na pozycji tight end, był przesłuchiwany przez policję w sprawie morderstwa 27-letniego bostończyka.

Ciało ofiary znaleziono w poniedziałek około 17.30 lokalnego czasu w parku, kilometr od domu Hernandeza. Policjanci prowadzący śledztwo od razu ustalili, że futbolista ma związek ze sprawą. Na razie nie wiadomo jaki.

Jedna z lokalnych gazet podała, że śledczy wykryli, iż zabójca poruszał się wynajętym chevroletem suburbanem. Właśnie ten ślad miał ich doprowadzić do Hernandeza. Przesłuchanie, do którego doszło w środę w nocy naszego czasu, trwało kilka godzin. Policja nie podała jednak szczegółów. Według magazynu Sports Illustrated 23-letni gracz nie występuje w charakterze podejrzanego. Na razie nie wiadomo, jaki ma związek ze sprawą.

Mierzący 185 cm i ważący aż 110 kg zawodnik jest jednym z najlepszych na swojej pozycji. W sierpniu zeszłego roku zawarł nową, sześcioletnią umowę z Patriots, wartą aż 40 milionów dolarów, zgarniając 12,5 mln za sam podpis.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.