Aplikacja Sport.pl LIVE dostępna już na iPhone'a!

Od wtorku kibice z iPhone'ami mogą korzystać z aplikacji Sport.pl LIVE.

Sport w iPhonie? There's an app for that! ?

Dzięki aplikacji każdy kibic może na bieżąco śledzić równocześnie nawet kilkanaście trwających meczów i wydarzeń sportowych. Sport.pl LIVE jest do ściągnięcia bezpłatnie w Apple AppStore .

Od grudnia 2012 r. korzystają z niej już użytkownicy smartfonów z systemem operacyjnym Android, a apka stała się szybko najpopularniejszą w kategorii Sport w Google Play. Od kilku dni mogą ją ściągać także posiadacze smartfona BlackBerry Z10 z systemem BB10.

Nie przegap żadnego wydarzenia! Ściągnij aplikację Sport.pl LIVE na Androida

- Wprowadzenie aplikacji Sport.pl LIVE na iPhone'a pozwala nam docierać do nowej, wymagającej rzeszy odbiorców. Innowacyjna zakładka LIVE w naszej aplikacji zyskała wielu fanów w wersji androidowej, liczę, że podobnie będzie z użytkownikami iphone'ów - mówi Marcin Gadziński, dyrektor strategii i rozwoju Sport.pl.

Prosty i przyjazny układ pozwala użytkownikowi zaznaczać interesujące go wydarzenia i otrzymywać przypomnienia o ich starcie.

Użytkownicy aplikacji otrzymują też wysyłane przez redakcję Sport.pl "alerty" o najważniejszych wydarzeniach z ostatniej chwili lub o rozpoczęciu najciekawszych relacji na żywo.

Click. Boom. Amazing! Przekonajcie się jakie to proste ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.