Crazy Gołota, czyli drugi magazyn Sport.pl Ekstra

W poniedziałek w "Gazecie Wyborczej" drugi numer magazynu Sport.pl Ekstra. W nim m.in. wywiad z Andrzejem Gołotą, w którym pięściarz wspomina swoje skoki spadochronowe, rozmowa o futbolu z pisarzem Markiem Bieńczykiem oraz odpowiedź na pytanie, ile rodzic musi zainwestować, by wychować sobie małą Radwańską

- Razem z Saletą mamy prawie 90 lat. I obaj wyjdziemy na ring... Zobacz, jaki on jest napakowany. W nocy chyba nie śpi, tylko się pompuje i rośnie jak na drożdżach - mówi Przemysławowi Iwańczykowi Andrzej Gołota. Polski pięściarz opowiada też o skokach spadochronowych, tańcu towarzyskim i błędach w planowaniu kariery.

- Rodzicu, chcesz mieć w domu małą Radwańską lub małego Janowicza? Zastanów się, czy nie lepiej kupować sobie co rok nowe porsche. Agnieszka Radwańska z kortów wycisnęła już ponad 10 milionów euro. Jerzemu Janowiczowi finał turnieju w hali Bercy dał milion złotych. Robi wrażenie? Dużo mniejsze, jeśli się policzy, ile trzeba było zainwestować - pisze Olgierd Kwiatkowski.

- Gdy odbierałem Nike, pierwszy SMS - od poety Grzegorza Olszańskiego - informował o wyniku meczu Barcelony z Realem. Żebym sobie nie myślał. I natychmiast wracał przed ekran - opowiada Rafałowi Stecowi pisarz Marek Bieńczyk, który, gdyby mógł, najbardziej chciałby być Andresem Iniestą.

Więcej w poniedziałkowym magazynie Sport.pl Ekstra.

Zobacz wideo
Więcej o: