NFL. Zawodnik Kansas Chiefs zabił dziewczynę i popełnił samobójstwo

Jovan Belcher zabił najpierw swoją dziewczynę, a potem pojechał na teren klubu Kansas City Chiefs, gdzie odebrał sobie życie.

Informację podała regionalna telewizja KCTV-5 News. Do zdarzenia doszło w domu przy Chrysler Avenue 54. Zawodnik drużyny NFL zabił swoją dziewczynę. Potem pojechał na boisko treningowe Kansas City Chiefs, gdzie popełnił samobójstwo.

Darin Snapp, rzecznik prasowy policji w Kansas, relacjonuje, że w sobotę rano pod numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która poinformowała funkcjonariuszy, że jej córka została zastrzelona. Drugi telefon wykonano już z ośrodka treningowego KC Chiefs. Przybyli na miejsce policjanci zobaczyli czarnoskórego mężczyznę z przystawionym do skroni pistoletem, który rozmawiał z dwoma pracownikami klubu. Chwilę potem rozległ się strzał.

- Nikomu nie groził bronią, dziękował pracownikom, za wszystko, co dla niego zrobili - powiedział mediom Darin Snapp.

- Potwierdzamy, że doszło do zdarzenia, współpracujemy z policją - napisał w oficjalnym oświadczeniu klub.

Policja potwierdziła domniemania prasy. Zawodnikiem klubu Kansas City, który najpierw zabił swoją partnerkę, a potem popełnił samobójstwo jest Jovan Allen Belcher. Zanim służby mundurowe ujawniły personalia, nazwisko Belchera pojawiło się na twitterze i na facebooku, w komentarzach pod oświadczeniem klubu. Wcześniej zmieniono też jego biogram na Wikipedii.

Obecny sezon dla klubu z Kansas City zaczął się fatalnie. Wodzowie wygrali do tej pory 1 z 11 meczów. Prowadzą w klasyfikacji strat w lidze. W niedzielę zmierzą się z Carolina Panthers.

Więcej informacji wkrótce.

Ósma porażka Raiders, cztery punkty Janikowskiego ?

Więcej o: