Podnoszenie ciężarów. Ruszyła strona internetowa Adriana Zielińskiego

Adrian-zielinski.pl to strona internetowa złotego medalisty igrzysk olimpijskich z Londynu, Adriana Zielińskiego. Startowi strony towarzyszy również premiera promo-video ciężarowca w serwisie Youtube.

- Chcę być w stałym kontakcie z kibicami i z mediami, a wiadomo, że internet to w tej chwili podstawowe narzędzie komunikacji. Dotychczas działałem wyłącznie na moim koncie facebook, które zamierzam rozwijać również z pomocą tej strony - mówi Zieliński. - Od czasu zakończenia Igrzysk, na każdym kroku spotykam ludzi, którzy mi gratulują, proszą o autograf, pytają o różne rzeczy, moje plany. Nie mogę ich zawieść, chcę umożliwić im poznanie mojej osoby, tym bardziej, że przecież nie zamierzam kończyć kariery dzisiaj - wierzę, że przede mną długie lata pełne sukcesów. Moim celem są 3 złote medale na kolejnych igrzyskach olimpijskich. W Londynie wykonałem dopiero pierwszy krok.

Wprawdzie w 2012 roku Adrian oznaczał życiowy sukces, a na kolejne Igrzyska musimy poczekać cztery lata, jednak 2013 rok również zapowiada się dla sportowca wyjątkowo. - W październiku 2013 roku w Warszawie odbędą się Mistrzostwa Świata. Cel jest jasny - złoty medal dla polskich kibiców, na polskiej ziemi. W tej chwili jestem w okresie roztrenowania, ale już za chwilę rozpocznę przygotowania do tej imprezy; fajnie się złożyło, że najważniejszy występ po Londynie będzie właśnie w Polsce.

Specjalny klip promocyjny przygotowano we wrześniu 2012 roku w Mroczy, rodzinnej miejscowości Zielińskiego. - To sala gimnastyczna, na której trenuję na co dzień. To na niej wylałem hektolitry potu, żeby spełniać swoje marzenia. Zapraszam wszystkich do regularnego śledzenia moich poczynań na stronie oraz facebooku! - kończy 23-latek.

Więcej o: