Trwa Czat z Natalią Partyką! Tylko na facebookowym profilu Sport.pl

W poniedziałek o 11. rozpoczął się pierwszy czat na żywo na facebookowym profilu Sport.pl. Naszym gościem jest gwiazda igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w Londynie - Natalia Partyka. Zapraszamy Was do zadawania pytań!

By zadawać pytania wystarczy wejść na nasz facebookowy profil i zamieścić je w komentarzu pod pierwszym od góry wpisem na wallu [KLIKNIJ!] .

Czat z Natalią Partyką to jedna z pierwszych niespodzianek, jakie przygotowaliśmy dla Was jesienią na facebookowym profilu Sport.pl. Polska tenisistka stołowa to jedno z najgłośniejszych nazwisk polskiego sportu ostatnich miesięcy - Natalia rozkochała w sobie fanów świetnymi występami na igrzyskach olimpijskich w Londynie oraz złotym medalem w grze pojedynczej podczas paraolimpiady. Teraz chce wam o nich opowiedzieć!

Czat będzie trwał przez około 45 minut - tuż po jego zakończeniu na naszym wallu pojawią się zdjęcia ze spotkania i specjalnie przygotowany filmik z Natalią w roli głównej. Wszystkie pytania, na które nasza gwiazda nie zdąży odpowiedzieć, opublikujemy na Sport.pl jeszcze w poniedziałek.

To dopiero początek czatowania!

Czat z Natalią Partyką to początek spotkań na Facebooku ze znanymi sportowcami - naszym kolejnym gościem będzie Zofia Klepacka - reprezentantka Polski w windsurfingu i brązowa medalistka z Londynu. A to dopiero początek atrakcji! Zapraszamy do śledzenia profilu Sport.pl na Facebooku.

Pierwszy sportowy związek na Facebooku

Po pracowitych wakacjach Sport.pl wraca ze zdwojoną siłą - do grona adminów Sport.pl na Facebooku dołączyła Kornelia z Ciacha.net, która zadba, by sport nie był już zwykłą, typowo męską rozrywką. Od tej pory Marek, Wiktor, Paweł, Tadek i Bartek będą musieli uważać - czym zaskoczy ich (i przede wszystkim Was) Kornelia? Zapraszamy do śledzenia naszego profilu.

Wymyśl, co powiedział Robert Lewandowski i wygraj muzycznego smartfona HTC

Więcej o: