Pierwszy sportowy związek na Facebooku

Koniec typowo męskiego spojrzenia na sport. Z dumą ogłaszamy, że facebookowe profile Sport.pl i Ciacha.net są teraz w związku. Będzie się działo!

Po pracowitych wakacjach Sport.pl wraca ze zdwojoną siłą - do grona adminów Sport.pl na Facebooku dołącza Kornelia z Ciacha.net, która zadba, by sport nie był już zwykłą, typowo męską rozrywką. Od tej pory Marek, Wiktor, Paweł, Tadek i Bartek będą musieli uważać - czym zaskoczy ich (i przede wszystkim Was) Kornelia? Zapraszamy do śledzenia naszego profilu , na którym już niebawem ruszymy z jesienną ofensywą i nowymi pomysłami.

Najpierw zamierzamy jednak świętować - w związku z tym przygotowaliśmy dla was kilka atrakcji. We wtorek przestawimy Wam naszą 'wybrankę', a także zaprosimy Was do rozmowy - Kornelia jako pierwsza będzie gościem naszego facebookowego czatu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już niebawem będziemy mieli dla Was kolejne niespodzianki.

Zanim przejdziemy do wspólnego emocjonowania się Ligą Mistrzów, zaproponujemy wam prezenty - we wtorek na profilu Sport.pl wystartuje konkurs, w którym będziecie mogli wygrać muzyczny smartfon HTC Desire C. Będzie to pierwszy konkurs organizowany połączonymi siłami Sport.pl i Ciacha.net.

FAQ - uprzedzając pytania

"Czy to znaczy, że profil Ciacha.net na Facebooku przestaje istnieć?". Uspokajamy wszystkie fanki i fanów - odrębny profil Ciacha.net wciąż istnieje i będzie istniał. Co więcej ma się świetnie, i już niebawem zasypie was nowymi sportowymi ciachami.

"Czy na profil Sport.pl zaleją zdjęcia Cristiano Ronaldo i Davida Beckhama?" Zdecydowanie nie, aż na to nie pozwolimy.

"A po co to komu?". By odświeżyć powietrze. Popatrzeć na sport z innej perspektywy. Odstawić piwo i chipsy, lub wytłumaczyć, że one także są ważnym elementem sportowych emocji.

"Dlaczego tylko jedna kobieta vs pięciu mężczyzn?". Tego JESZCZE nie możemy zdradzić. Napiszemy tylko, że już niebawem to WY będziecie mogli zmienić ten stan rzeczy.

Masz pytanie? Śmiało! Porozmawiaj z nami!

Więcej o: