Były zawodnik UFC zawalczy na KSW. Niespodziewana zmiana. "Zacząłem patrzeć inaczej"

Konrad Ferszter
W sobotę, 20 stycznia, na warszawskim Torwarze odbędzie się gala XTB KSW 90. Wszystko to, co czeka nas na stołecznej gali, w programie "Sport.pl Fight" omówili Kacper Sosnowski oraz Konrad Ferszter. Gośćmi programu byli zawodnicy KSW Bartosz Fabiński i Ewelina Woźniak, menedżer Artur Ostaszewski oraz dziennikarz Mariusz Olkiewicz.
Zobacz wideo

W walce wieczoru na gali XTB KSW 90 dojdzie do walki idola warszawskiej publiczności Arkadiusza Wrzoska z Chorwatem Ivanem Vitasoviciem, który wygrał sześć ostatnich walk. - Sporo myślałem o tym pojedynku, ale ostatecznie uważam, że faworytem jest Wrzosek - powiedział nam Olkiewicz.

Tuż przed Wrzoskiem i Vitasoviciem do klatki wejdą Bartosz Fabiński i Laid Zerhouni. Co ciekawe, rywalem Francuza pierwotnie miał być Radosław Paczuski, którego trenerem na co dzień jest właśnie Fabiński. 31-latek pechowo złamał jednak rękę, a w jego miejsce wskoczył były zawodnik największej organizacji na świecie - UFC.

- Kiedy przygotowywałem Radka to walki z Zerhounim, patrzyłem na inne rzeczy. Od kiedy dowiedziałem się, że to ja zawalczę z Francuzem, zacząłem go postrzegać zupełnie inaczej - powiedział w "Sport.pl Fight" Fabiński.

Na gali XTB KSW 90 w największej europejskiej federacji MMA zadebiutuje też Ewelina Woźniak, która niespełna rok temu biła się o pas federacji Ares w wadze muszej. - Wchodzę do KSW z jak największymi ambicjami - zapowiedziała zawodniczka, która jeszcze niedawno łączona była z podpisaniem umowy z UFC.

Sponsorem "Sport.pl Fight" jest Viaplay.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.