Zawodnik KSW ma pretensje do sędziów. "Wbiję klin w środowisko" [Sport.pl FIGHT]

Przed nami gala KSW 79 w Libercu, gdzie w walce wieczoru Phil De Fries będzie walczył w obronie pasa KSW wagi ciężkiej z Toddem Duffeem. - Mam nadzieję, że nawet jak Duffee nie wygra walki, to zamknie usta krytykom pod tym względem, że pokaże się z na tyle dobrej strony, że nie będziemy chcieli go krytykować - mówi Mariusz Olkiewicz, redaktor naczelny InTheCage.

Gościem programu był także Michał Kita, który w Libercu będzie walczył z Danielem Omielańczukiem. - Myślę, że przegrany w tej walce nie będzie już więcej występował w KSW - mówi Kita. Zawodnik w gorzkich słowach wypowiadał się także o pracy sędziów w MMA. - Zróbcie reportaż o złych decyzjach sędziowskich, które wpływają na przebieg walki. Bardzo łatwo jest krytykować zawodników, ale przyjrzyjcie się faktom.

W drugiej części programu połączyliśmy się z Piotrem Jaroszem, sędzią klatkowym KSW, który odniósł się do słów Michała Kity. - Jestem gotowy na słowną konfrontację z zawodnikiem. Możemy podyskutować, bo nie wszystkie argumenty Michała mi się podobały - mówi Jarosz. Zapraszamy na kolejny odcinek programu Sport.pl FIGHT.