"Sportlista" odc. 8. Tomasz Smokowski mówi, jak wyobraża sobie "Kanał Sportowy" [PODCAST]

W "Sportliście" prowadzonej przez Michała Gąsiorowskiego Tomasz Smokowski zdradza, jak wyobraża sobie "Kanał Sportowy" i mówi, że nie żałuje tego, że nie komentuje meczów reprezentacji Polski. Zapraszamy na 8. odcinek!

Tomasz Smokowski opowie, jak zakumplował się we Francji z rugbistą oraz przyszłą gwiazdą hitu disco. Co prawda tamta szkoła źle mu się kojarzy, ale dzięki niej znalazł się tu, gdzie jest. Wciąż ulepsza swój backhand, choć już nie widzi szans na wielki postęp w tenisie.

Widzi za to wielką szansę w mediach internetowych i zdradzi, jak wyobraża sobie "Kanał Sportowy". Nie żałuje, że nie komentuje meczów kadry, a kiedy ogląda je z trybun wydziera się jak szalony. Ma też bardzo wysublimowany gust muzyczny, ale nic dziwnego, skoro swoją przygodę z muzyką zaczynał w kapeli garażowej, która miała coś wspólnego z Violettą Villas. 

Sportlisty można posłuchać również TUTAJ

Michał Gąsiorowski, dziennikarz Sport.pl, 16 lat związany z radiem: "Sportlista" to podcast, który od dawna chodził mi po głowie. Rozmawiam w nim z ludźmi sportu o ich karierach i życiu prywatnym, ale pretekstem do kolejnych wątków są wybrane przez nich piosenki. Konkretne utwory przywołują bowiem bardzo konkretne skojarzenia. Dzięki pewnym piosenkom możemy nie tylko zobaczyć obrazy z przeszłości, ale nawet poczuć konkretne zapachy i przywołać zaskakujące uczucia.