"Sportlista" odc. 7. Łukasz Fabiański zdradza, jakie strzały sprawiają mu najwięcej problemów [PODCAST]

W "Sportliście" prowadzonej przez Michała Gąsiorowskiego dowiecie się, o czym marzy Łukasz Fabiański, jakiej muzyki lubi słuchać, komu kibicuje i jak się broni rzuty karne. Zapraszamy na 7 odcinek!

Łukasz Fabiański, bramkarz reprezentacji Polski i West Ham United oswajał się z większą publicznością tańcząc Michaela Jacksona w mini playback show. Najwięcej w karierze dała mu długa rehabilitacja po kontuzji, jakiej nabawił się w Arsenalu Londyn. Od zawsze był nieśmiały, więc zaproszenie przyszłej żony na randkę zajęło mu kilka lat. Jest wielkim fanem Chicago Bulls, 2 Paca oraz pisania listów. Marzy o tym, żeby przed końcem kariery podnieść jakiś puchar. W Sportliście zdradza również, co jest ważne przy bronieniu karnych i jakie strzały sprawiają najwięcej problemów.

Podcastu może posłuchać również TUTAJ

Michał Gąsiorowski, dziennikarz Sport.pl, 16 lat związany z radiem: „Sportlista" to podcast, który od dawna chodził mi po głowie. Rozmawiam w nim z ludźmi sportu o ich karierach i życiu prywatnym, ale pretekstem do kolejnych wątków są wybrane przez nich piosenki. Konkretne utwory przywołują bowiem bardzo konkretne skojarzenia. Dzięki pewnym piosenkom możemy nie tylko zobaczyć obrazy z przeszłości, ale nawet poczuć konkretne zapachy i przywołać zaskakujące uczucia.

Więcej o: