"Sportlista" odc. 1. Kołecki: 100 tysięcy złotych w KSW to mało [PODCAST]

O tym, jak zareagował, gdy po latach dowiedział się, że jest złotym medalistą olimpijskim, o zarobkach w MMA i o tym, jaką kocha muzykę - opowiada Szymon Kołecki w pierwszym odcinku podcastu Michała Gąsiorowskiego "Sportlista".

Podcastu może posłuchać również TUTAJ

 Michał Gąsiorowski, dziennikarz Sport.pl, 16 lat związany z radiem: „Sportlista" to podcast, który od dawna chodził mi po głowie. Rozmawiam w nim z ludźmi sportu o ich karierach i życiu prywatnym, ale pretekstem do kolejnych wątków są wybrane przez nich piosenki. Konkretne utwory przywołują bowiem bardzo konkretne skojarzenia. Dzięki pewnym piosenkom możemy nie tylko zobaczyć obrazy z przeszłości, ale nawet poczuć konkretne zapachy i przywołać zaskakujące uczucia.

Szymon Kołecki jest jednym z nielicznych sportowców, którzy z powodzeniem zmienili dyscyplinę i po zakończeniu kariery w podnoszeniu ciężarów, odnosi teraz sukcesy w mieszanych sportach walki. W „Sportliście” zdradza co łączy go z Rockym Balboą oraz że niechętnie okazuje uczucia. Bardzo ciekawiło mnie również, czy przyznany po latach złoty medal olimpijski smakuje tak samo, czy inaczej. Odpowiedź Szymona bardzo mnie zaskoczyła. Podobnie jak to, jak wyobraża sobie swoją ostatnia walkę w MMA.

Jeśli ciekawi Was, czy Szymon był silny od zawsze, czy to prawda że unikał kłopotów, ale raz zawiesił nieznośnego kolegę za kaptur na haczyku w szatni oraz co sądzi o dopingu w ciężarach i MMA, koniecznie musicie posłuchać „Sportlisty”.

Na kolejne odcinki „Sportlisty” zapraszamy w co drugą sobotę.

Więcej o: