Anna Lewandowska zobaczyła zdjęcie żony Messiego i nie mogła się powstrzymać

W piątek 8 grudnia odbyła się impreza zorganizowana przez amerykański magazyn Vogue. Nie zabrakło na niej drugich połówek gwiazd futbolu. Wśród zaproszonych znalazła się m.in. żona Lionela Messiego, Antonella Roccuzzo. Śliczna małżonka napastnika Interu Miami w mediach społecznościowych opublikowała kilka zdjęć z tego wypadu. Na jej post Anna Lewandowska zareagowała w wyjątkowy sposób.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Żona Roberta Lewandowskiego publikuje tam głównie zdjęcia i nagrania z treningów, choć nie brakuje również relacji i postów z podróży oraz czasu wolnego z rodziną. Trenerka fitness zyskała ponad 5,6 milionów obserwujących na Instagramie, a liczba stale rośnie. Wśród jej obserwujących nie brakuje sławnych postaci. Jedną z nich jest żona Lionela Messiego, Antonella Roccuzzo.

Zobacz wideo Michał Probierz wykorzystał pomidora. Ależ pewność siebie!

Anna Lewandowska i Antonella Roccuzzo bardzo dobrze się znają

Anna Lewandowska zna się z żoną argentyńskiego mistrza świata z Kataru już od jakiegoś czasu. Ich drogi przecięły się niejednokrotnie. Panie miały okazję spotkać się w ubiegłym październiku na Paris Fashion Show podczas pokazu Louisa Vuittona.

- Spośród żon piłkarzy miałam kontakt przede wszystkim z żoną Thiago. Teraz widujemy się w Barcelonie, bo ona stąd pochodzi i często tutaj wraca. Ostatnio jestem też w kontakcie z żoną Messiego. Z Antonellą miałam okazję spotkać się już wcześniej, mamy też wspólnych znajomych, bo jest najlepszą przyjaciółką Eleny Busquets - mówiła swego czasu w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Antonella, podobnie jak Anna, uwielbia pokazywać swoje życie od kuchni. Odkąd przeprowadziła się wraz z rodziną do Stanów Zjednoczonych, chętnie publikuje zdjęcia z różnych wydarzeń i spotkań z drugimi połówkami gwiazd futbolu. W jej galerii znajdziemy m.in. zdjęcie z żoną Davida Beckhama. 

Anna Lewandowska zareagowała na wpis żony Messiego

W piątek 9 grudnia ukochana Messiego opublikowała kilka zdjęć z uroczystości organizowanej przez amerykański magazyn Vogue. Pojawiła się tam w towarzystwie Victorii Beckham (żony Davida Beckhama) i Elenay Galery (żony Serio Busquetsa). 35-latka prezentowała się imponująco. Miała na sobie krótki czarny top oraz długie spodnie. Całość uzupełniała marynarka damska, którą kobieta miała przykryte ramiona.

 

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zareagowała nawet Anna Lewandowska. Żona kapitana reprezentacji Polski dodała trzy emotikony uśmiechniętej twarzy z oczami w kształcie serca, co może oznaczać uwielbienie.

Anna Lewandowska zareagowała na wpis żony MessiegoAnna Lewandowska zareagowała na wpis żony Messiego Screen/Instagram @antonelaroccuzzo

Więcej o:
Copyright © Agora SA