Ukochana reprezentanta Polski wywołała burzę. Żenujące zachowanie

Od połowy sierpnia Tomasz Fornal, reprezentant Polski w siatkówce, tworzy szczęśliwy związek z Sylwią Gaczorek. Influencerka jest bardzo popularna w sieci. Jej wpisy zwykle spotykają się z pozytywnym odbiorem, ale tym razem było inaczej. Na ukochaną Fornala spadła fala krytyki, nawet siostra Gaczorek nie potrafiła zrozumieć jej zachowania. "Dlaczego wyrzuciłaś?" - pytała.

Sylwia Gaczorek to właścicielka salonów fryzjerskich oraz popularna influencerka. Zdobyła sławę dzięki kanałowi na YouTube, na którym regularnie publikuje vlogi, czyli filmy przedstawiające jej życiowe doświadczenia. Ma też konto na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z fanami nie tylko szczegółami swojego życia zawodowego, ale również prywatnego. Jej wysoka aktywność przyczyniła się do imponującej liczby obserwujących. Na ten moment jej konto śledzi nieco ponad 598 tysięcy użytkowników, a liczba stale rośnie. 

Zobacz wideo Michał Probierz wykorzystał pomidora. Ależ pewność siebie!

Sylwia Gaczorek, ukochana Tomasza Fornala, wywołała burzę w sieci

Jej wpisy zwykle spotykają się z pozytywnym odbiorem, jednak po ostatniej publikacji spadła na nią ogromna krytyka w sieci. Wszystko przez film, który we wtorek trafił do mediów społecznościowych. Na nagraniu ukochana Tomasza Fornala otwarcie przyznała, że wyrzuciła do kosza kawałek ciastka, który jej siostra chciała zjeść później. Influencerka wprost wyznała, że nie znosi sytuacji, gdy ktoś zaczyna jeść jedzenie, a następnie zostawia sobie je na "później".

- Nienawidzę, jak ktoś tak zostawia jedzenie, zawsze wywalam. Ja nie lubię, kiedy ktoś zostawia na blacie takie odgryzione jedzenie. Nie podoba mi się ten widok, więc zawsze wyrzucam. Tak samo nie lubię, jak z talerzem do lodówki wkłada jedzenie i zawsze jak to widzę, to od razu wyrzucam - powiedziała Gaczorek w udostępnionym nagraniu.

Na filmiku można również usłyszeć jej siostrę, która była bardzo zaskoczona zachowaniem ukochanej Fornala. - Dlaczego wyrzuciłaś ciasto? - pytała z niedowierzaniem.

Fala krytyki wylała się na partnerkę Tomasza Fornala

Fani nie przeszli obojętnie obok tego nagrania - dali do zrozumienia, co myślą o zachowaniu Gaczorek. "A ja strasznie nie lubię, gdy ktoś marnuje jedzenie", "Ja mam wyrzuty sumienia, jak przy obieraniu czosnku za dużo ukroję i wyrzucę na kompost ", "To w końcu nie lubi, jak ktoś marnuje jedzenie a sama marnuje", "Strach zupę zostawić w ganku naruszoną na drugi dzień" - czytamy w komentarzach.

 

Sylwia Gaczorek jest partnerką Tomasza Fornala, reprezentanta Polski w siatkówce, grającego na pozycji przyjmującego. Para uchodzi za jedną z najgorętszych w sportowo-celebryckim świecie. - W moim życiu nastąpiły wielkie zmiany. Nie jestem już singielką i mam chłopaka. Bałam się pokazywania związku publicznie i oboje z Tomkiem zdecydowaliśmy, że takiego związku mieć nie będziemy i że zachowamy to dla siebie - mówiła jakiś czas temu na swoim kanale na YouTube.

Więcej o:
Copyright © Agora SA