Pique zdradził intymny sekret. "Teraz jest więcej". Shakira będzie wściekła

W zeszłym roku Gerard Pique rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Shakirą. Powodem takiej decyzji była zdrada piłkarza FC Barcelony. Obecnie była para układa woje życie na nowo. Hiszpan spotyka się z Clarą Chią Marti. 36-latek w wielu wywiadach starał się omijać temat związany z rozstaniem z piosenkarką, ale ostatnio od niego nie uciekł. Pique w rozmowie z byłym zawodnikiem Realu Betis, Joaquinem, otworzył się na intymną kwestię.

Gerard Pique i Shakira byli w związku przez ponad dekadę. Była para poznała się w 2010 roku podczas kręcenia teledysku do piosenki "Waka Waka" i doczekała się narodzin dwójki dzieci. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Hiszpan zostawił Kolumbijkę dla młodszej od piosenkarki o 23 lata, Clary Chii Marti. Na domiar złego, wokalista dowiedziała się o zdradzie byłego piłkarza w szpitalu. Obecnie każde z nich układa swoje życie na nowo. Shakira wyprowadziła się wraz z dziećmi za ocean, a Hiszpan pozostał w swojej ojczyźnie, gdzie spotyka się z Clarą Chią Marti.

Zobacz wideo Sensacyjne powołanie Probierza? Absolutny debiutant puka do kadry

Od tego czasu nie żyją w dobrych relacjach i przy każdej możliwej okazji wbijają sobie szpilki. Shakira wypuściła kilka piosenek, w których uderzyła w Pique. Na początku tego roku nagrała na byłego partnera diss, w którym śpiewała, że ten "zamienił Rolexa na Casio", uderzając przy okazji w nową miłość 36-latka, Clarę Chię Martii. We wrześniu poświęciła kolejny utwór 36-latkowi oraz rodzinie.

Gerard Pique otworzył się na temat związku z Clarą Chią Marti. "Teraz jest więcej". Shakira nie będzie zadowolona

Gerard Pique nie pozostawał jej obojętny. Niedawno Hiszpan udzielił obszernego wywiadu byłemu zawodnikowi Realu Betis Joaquinowi, w którym wrócił pamięcią do kariery piłkarskiej. Nie zabrakło też tematu związanego z Shakirą i jego obecną partnerką.

W pewnym momencie legendarny piłkarz Realu Betis zapytał swojego rodaka o jego "tygodniową aktywność seksualną". To pytanie rozbawiło Pique, który nie zamierzał ukrywać prawdy. "Teraz jest więcej" - krótko odpowiedział, cytowany przez sportsmanor.com. Tymi słowami Pique dał do zrozumienia, że jest zadowolony ze swojego obecnego związku z Clarą Chią Martii.

Można zakładać, że wypowiedź Pique nie spodoba się Kolumbijce. To nie pierwszy raz, kiedy były piłkarz w taki sposób wypowiada się ws. intymnych kwestii ze swojego poprzedniego związku. Swego czasu Hiszpan zasugerował, że "nie ma nic lepszego bycie wygwizdanym przez kibiców Espanyolu, nawet seksu z partnerką" - mówił.

Obecnie emerytowany piłkarz zaangażowany jest w piłkarski projekt, który skupia wokół siebie znanych twórców internetowych i byłych piłkarzy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA