Anna Lewandowska zaskoczyła fanów. Pokazała zdjęcie brzucha

Trwa drugi dzień słynnego obozu "Camp by Ann" pod Barceloną. W programie tego wydarzenia znalazły się m.in. codzienne treningi z Anną Lewandowską oraz jej teamem, marszobiegi w plenerze i poranne rozruchy. Niedawno ukochana Roberta Lewandowskiego zdradziła, że cierpi na SIBO. W trakcie obozu w słonecznej Hiszpanii trenerka fitness znalazła czas na podzielenie się z fanami szczegółami dotyczącymi tej choroby.

Camp by Ann cieszy się ogromnym powodzeniem. Anna Lewandowska z racji tego, że zainteresowanie jej obozami było naprawdę spore zrobiła kolejną, jesienną edycję. Od poniedziałku trwa jej obóz pod Barceloną. Na zdjęciach i filmikach można dostrzec osobę, bez której trenerce mogłoby być ciężko - zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. I wcale nie chodzi o Roberta Lewandowskiego. Mowa o jej przyjaciółce Aleksandrze Dec, byłej zawodniczce karate. 

Zobacz wideo Legia rzuca nowe światło na skandal w Alkmaar

- Camp by Ann się rozkręca, ale z uwagi na to, że cały czas pytacie mnie, jakie miałam objawy, które konkretnie wskazywały na SIBO dziś wrzucam ten post. Mam nadzieję, że będzie pomocny - napisała we wtorek na Instagramie. 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie. "Jestem w trakcie leczenia"

Kilka dni temu 35-latka ujawniła, że cierpi na SIBO (ang. small intestial bacterial overgrowth), czyli zespół rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego. Choroba ta jest trudna do zdiagnozowania. Post wywołał ogromne poruszenie wśród fanów, którzy zaczęli dopytywać trenerkę o szczegóły tej choroby. Lewandowska wrzuciła odpowiedź tylko na jedno z wielu pytań, a następnie zapewniła internautów, że niedługo wróci do tego tematu.

- SIBO rzeczywiście łatwo pomylić z innymi dolegliwościami. Niektóre z objawów mogą występować równolegle, różnić się częstotliwością czy czasem trwania. Na co więc zwrócić uwagę? Bóle brzucha, wzdęcia, biegunki lub zaparcia, uczucie pełności, niestrawność, powiększony obwód brzucha. To najczęstsze objawy SIBO, które mogą nasilać się po posiłkach - napisała w poście na Instagramie.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Screen/Instagram @annalewandowska

Kolejną część postu influencerka poświęciła na wypowiedź o diagnozie. - Z pomocą przyjdzie nam oczywiście odpowiednia diagnostyka. Dlatego coraz częściej stosuje się testy oddechowe, z których skorzystałam także ja. Można wykonać test wodorowy, metanowy bądź taki, który bada stężenie obu tych gazów jednocześnie. Do badania należy się odpowiednio przygotować i wziąć pod uwagę niektóre przeciwwskazania. Jeśli więc podejrzewacie u siebie SIBO to pierwszym, koniecznym krokiem jest wizyta u Specjalisty, Ponieważ dostaję od Was mnóstwo pytań o SIBO, raz w tygodniu będę publikować treści poświęcone tej chorobie - podkreśliła.

Do swojego wpisu Anna Lewandowska dołączyła dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich zaprezentowała swój piękny, wyrzeźbiony brzuch, a na drugim powiększony obwód brzucha - Jestem w trakcie leczenia, ale mam nadzieję, że wkrótce uda mi się uporać z tematem - zdradziła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.