Gwiazdor Netflixa nie zostawił suchej nitki na Shakirze. Chodzi o konflikt z Pique

Choć od rozstania Gerarda Pique i Shakiry minęło już sporo czasu, to wokalistka nadal nie może się pogodzić z tym, że legendarny piłkarz FC Barcelony zostawił ją dla młodszej kobiety. Niedawno Kolumbijka wydała nową piosenkę, w której ponownie wbiła szpilkę w Hiszpana i jego bliskich. Zachowanie piosenkarki zostało odebrane negatywnie przez aktora Jaime'a Lorente'owa. Padły mocne słowa.

Choć związek Gerarda Pique i Shakiry zakończył się w zeszłym roku, to w ostatnim czasie była para nie znika z medialnych nagłówków. Wokalistka nie ma litości do byłego piłkarza, który ją zdradził. Rozstanie dla Kolumbijki było szokiem. Na początku tego roku piosenkarka po raz pierwszy mocno uderzyła w Hiszpana za sprawą piosenki. Wówczas Kolumbijka bezpardonowo skomentowała nowy związek z Pique. - Zamieniłeś Ferrari na Twingo. Zamieniłeś Rolexa na Casio - śpiewała.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

To nie był ostatni akt zemsty Shakiry. W zeszłym miesiącu na celownik wzięła nie tylko piłkarza, ale i jego ojca. 20 września ukazał się kolejny singiel Kolumbijki, który nagrała we współpracy z Fuerzą Regida. Jego tytuł to "El jefe", co w tłumaczeniu na język hiszpański oznacza "szefowa". "Mówią, że nie ma zła, które trwa dłużej niż sto lat, ale jest jeszcze mój były teść, który nie stawia stopy w grobie" - śpiewa Kolumbijka, nawiązując do ojca byłego partnera. Tekst zwrócił uwagę prawników ojca Pique, Joana. Według tamtejszych dziennikarek Laury Fa i Loreny Vazquez, prawnicy Joana Pique czekają na jego odpowiedź, aby podjąć działania przeciwko Shakirze.

Znany aktor zaatakował Shakirę. Padły mocne słowa

Ciągłe ataki Shakiry na Gerarda Pique nie spodobały się hiszpańskiemu aktorowi znanemu z serialu "Dom z Papieru", Jaime Lorente'owi. 31-latek nie zostawił suchej nitki na piosenkarce. "Nie zrujnowałem życia swoim dzieciom" - napisał w mediach społecznościowych. Dodatkowo, Hiszpan nazwał konflikt byłych kochanków "żenującą sprawą", a także stwierdził, że piosenkarka jest leniwa. "Jaka Ty jesteś leniwa" - napisał na portalu X.

W obronie 46-latki stanęli jej fani, którzy odpowiedzieli Hiszpanowi w niecodzienny sposób. Zaczęli porównywać liczbę jego słuchaczy w aplikacji Spotify do liczby uzyskanej przez Shakirę, jednak aktor nie przejął się ich reakcją.

Obecnie Shakira i Gerard Pique na nowo układają swoje życie. Wokalistka wyprowadziła się wraz z dziećmi do Stanów Zjednoczonych, a były piłkarz mieszka w Hiszpanii ze swoją nową ukochaną.

Więcej o: