Shakira przerywa milczenie. Mówi o związku z Pique

Przez kilkanaście lat Shakira i Gerard Pique uchodzili za parę idealną. Ich związek to już jednak przeszłość. Po prawie 12 latach para postanowiła się rozstać. Relacje łączące tę dwójkę są napięte. Obecnie Hiszpan i Kolumbijka układają swoje życie na nowo, lecz 46-latka wciąż nie wyleczyła swoich ran po rozłące. Ostatnio Shakira wypowiedziała się na temat związku z Pique. Wokalistka na łamach "Elle" m.in. mówiła o zrujnowanych marzeniach.

Shakira i Gerard Pique poznali się podczas kręcenia teledysku do piosenki "Waka Waka", który stał się przebojem mundialu w RPA w 2010 roku. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Para rozstała się w czerwcu 2022 roku, gdy wyszło na jaw, że piłkarz dopuścił się zdrady. Były piłkarz FC Barcelony zostawił Kolumbijkę dla młodszej o kilkanaście lat Clary Chii Marti, która mocno zawróciła w głowie sportowca.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Shakira dowiedziała się o zdradzie Pique z prasy, o czym opowiedziała w czerwcowym wydaniu magazynu "People" - Dowiedziałam się z prasy, że zostałam zdradzona, gdy mój ojciec był na OIOM-ie - mówiła. Mimo upływu czasu, ich relacja jest nadal napięta. Konflikt celebrytów jeszcze nie dobiegł końca. Niedawno wyszło na jaw, że porozumiewają się przez prawników.

Shakira wciąż nie może pogodzić się z rozstaniem z Pique. "Ciężko mi o tym rozmawiać"

Teraz piosenkarka w rozmowie z magazynem "Elle" opowiedziała o związku z Pique. Kolumbijka zdradziła, jak się czuła w ostatnich miesiącach.

- Milczałam i próbowałem to wszystko przetworzyć. Wciąż ciężko mi o tym rozmawiać. Cały czas cierpię. Wierzę, że kiedy rodzina zostaje zniszczona, nic nie może zrekompensować tego bólu. Zdaję sobie sprawę, że jestem na świeczniku i w centrum uwagi mediów, dlatego, że nasze rozstanie było głośne. Ten czas był trudny zarówno dla mnie, jak i moich dzieci - wyjaśniła, cytowana przez portal billboard.com.

Słynna wokalistka znalazła sposób na złagodzenie swojego cierpienia w muzyce

Kolumbijka stwierdziła, że w muzyce znalazła ukojenie. - To była najmroczniejsza chwila mojego życia. Muzyka stała się dla mnie formą ucieczki na złamane serce i wniosła światło do życia - zaznaczyła. W styczniu 2023 roku nagrała na byłego partnera diss, w którym śpiewała, że ten "zamienił Rolexa na Casio", uderzając przy okazji w nową miłość 36-latka, Clarę Chię Martii.

Shakira poświęciła swoją karierę, kiedy była w związku z Pique. - Jako czynny piłkarz chciał grać w piłkę i zdobywać tytuły, a ja go w tym wspierałam. Jedno z nas musiało się poświęcić, prawda? Mieliśmy dwa warianty. Pierwszy z nich dotyczył rozwiązania kontraktu Pique z Barceloną i przeprowadzenie się ze mną do Stanów Zjednoczonych. Drugi polegał na tym, że to ja miałam zrezygnować z kariery - podkreśliła.

Zrujnowane marzenia

Na koniec dodała, że były piłkarz FC Barcelony zniszczył jej marzenie. - Moim priorytetem było wychowywanie dzieci z ich ojcem, założenie rodziny. Pokonywanie problemów, przeszkód i zestarzenie się obok kogoś. Już wiem, że tego nie będę mieć. Wierzyłam w to, dopóki śmierć nas nie rozłączy - zakończyła.

Shakira i Pique doczekali się dwójki synów - Milana i Sashy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA