Lewandowska opowiedziała o związku z Robertem. Z tego musiała zrezygnować

Anna i Robert Lewandowscy od lat tworzą szczęśliwy związek. Życie u boku piłkarza wiąże się jednak z wieloma wyrzeczeniami i wyzwaniami. Niedawno Jessica Ziółek postanowiła opowiedzieć o kulisach życia partnerek sportowców w książce "WAGs. Cała prawda o kobietach piłkarzy". Teraz Lewandowska zdecydowała się na podobne wyznanie. Trenerka fitness powiedziała, że dla Roberta zdecydowała się zrezygnować z własnej kariery.

Po wielu latach mieszkania w Niemczech, latem ubiegłego roku, Anna i Robert Lewandowscy wraz z córkami przeprowadzili się do Hiszpanii. Para szybko zaaklimatyzowała się w słonecznej Barcelonie. Życie w tym kraju bardzo im służy. Liczyć mogą przede wszystkim na lepszą pogodę niż w Monachium. Pozytywnie wpływa to na działalność żony kapitana reprezentacji Polski, która co jakiś czas organizuje treningi pod chmurką dla fanów.

Zobacz wideo Lewandowski boleśnie podsumowany. "Od lat nie jest autorytetem"

Niedawno Lewandowska pojawiła się w studiu nagraniowym "Dzień Dobry TVN". Żona kapitana reprezentacji Polski zdradziła, że otworzyła nowy biznes w Barcelonie. - Ruszam z siłownią, otwieram nowe miejsce treningowe - powiedziała 35-latka.

Anna Lewandowska zdradziła, jak wygląda życie u boku piłkarza. Musiała podjąć trudną decyzję

Kilka dni temu trenerka fitness pojawiła się na drugim Międzynarodowym Kongresie Kobiet w Sporcie w Hiszpanii. Pojawiła się tam w roli prelegentki. 35-latka opowiedziała m.in. o tym, jak wygląda życie u boku światowej sławy piłkarza. Trenerka zdradziła, że nie jest to życie usłane różami. Influencerka przyznała, że musiała zrezygnować z własnej kariery na rzecz wspierania ukochanego.

- Trenowałam przez wiele lat, byłam reprezentantką Polski w karate. Natomiast w pewnym momencie, kiedy poznałam męża, zrezygnowałam z bycia zawodowym sportowcem i zdecydowałam, że przeprowadzę się z moim mężem za granicę, gdzie będę go wspierała. Przeprowadziłam się, rezygnując ze startów w zawodach z orzełkiem na piersi - powiedziała Lewandowska, cytowana przez portal sport.interia.pl.

Lewandowska powiedziała, co myśli o partnerkach piłkarzy

Nie zabrakło też wątku WAGs (ang. Wives and Girlfriends) i niesprawiedliwością, z którą spotykają się partnerki piłkarzy. Lewandowska stanęła w obronie drugich połówek sportowców.

- Ja będę mówiła w imieniu żon piłkarzy. One naprawdę robią wiele, są inteligentnymi kobietami po studiach i często po prostu dokonują wyborów zajęcia się dziećmi, domem, wspieraniem męża. Nie mogą pracować tak, jak pracowały kiedyś i to na pewno jest trudne dla tych kobiet. Przy takim układzie, kiedy to piłkarz jest gwiazdą w domu, oczywiście ważne jest ogromne wsparcie drugiej osoby - wyjaśniła 35-letnia celebrytka.

Od ponad roku Robert Lewandowski mieszka z żoną oraz córkami Laurą i Klarą w Barcelonie. Para nie ukrywa, że świetnie czuje się w tych klimatach.

Więcej o: