Drugi ślub Lewandowskich. Tego nikt się nie spodziewał

Bez żadnych zapowiedzi, bez żadnych nacisków, tylko z wynikających wzajemnych uczuć. Robert Lewandowski i Anna Lewandowska odnowili śluby małżeńskie. Para pochwaliła się tym w mediach społecznościowych.

Robert i Anna Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych w Polsce par. Ich związek to już historia licząca sobie 16 lat. Poznali się w 2007 roku i od tamtej pory nieustannie się wspierają. Po sześciu latach znajomości zdecydowali się na ślub. Już wtedy słynni i znani zaprosili na przyjęcie weselne wiele znanych osobistości. Byli zarówno ci ze "sceny" sportowej, jak Sławomir Peszko, jak i teatralno-aktorskiej, jak Cezary Pazura.

Zobacz wideo "Rugby na wózkach to nie jest miękki sport. To jest murdeball"

Okrągłą rocznicę ślubu Lewandowscy obchodzili 22 czerwca. Dziesięciolecie od czasu złożenia ślubów małżeńskich publicznie uhonorowali wpisami w mediach społecznościowych. Nie zabrakło w nich czułych słów. "Każdego dnia kocham cię bardziej. Ostatnich dziesięć lat z tobą to najlepszy czas w moim życiu" - opublikował wówczas w sieci wyznanie piłkarz FC Barcelony. Anna także umieściła pod jego adresem czuły post.

Robert i Anna Lewandowscy małżeństwem są od 10 lat

Przy tamtej okazji obserwujący życie Lewandowskich media i fani nie mieli prawa czuć zaskoczenia. Nikt jednak nie spodziewał się, że dwa tygodnie później "Lewy" z małżonką pójdą jeszcze o krok dalej. W piątkowy wieczór 7 lipca para poinformowała o odnowieniu ślubów małżeńskich. "Znów to zrobiliśmy" - napisali w opisie zdjęcia przedstawiającego ich ubranych zgodnie z etykietą ślubną.

 

Na fotografii Anna ma założoną białą suknię, a Robert kremowy garnitur. Komentarzom z gratulacjami nie było końca, tych oceniających ubiór i postępowanie Lewandowskich także nie brakowało. Pojawiły się wpisy od celebrytów, a  zdjęcie w krótkim czasie zyskało ogromną popularność. Na tę chwilę jeszcze nie wiadomo, czy ceremonia była całkowicie prywatna, czy też lista gości była tajna i ograniczona.

Więcej o: