Anna Lewandowska ma już 2 miliony fanów na Instagramie! Konkurencja? Daleko w tyle

Anna Lewandowska nie tylko idzie jak burza w biznesie, ale również w social mediach. Trenerka osiągnęła liczbę dwóch milionów fanów, a konkurencję zostawiła daleko w tyle.

Anna Lewandowska ma 2 miliony fanów na Instagramie 

Sara Boruc ostro o WAGs. Wbiła szpilę Annie Lewandowskiej?

Anna Lewandowska jest fighterką i kobietą sukcesu. Niedawno magazyn "Wprost" opublikował ranking 50 najbogatszych Polek. Żona Roberta Lewandowskiego pojawiła się w tym zestawieniu po raz pierwszy i już na wysokim 22 miejscu z majątkiem 204 milionów złotych. Do niedawna Anna Lewandowska na Instagramie miała 1,8 miliona fanów, ale liczba ta w krótkim czasie wzrosła już do 2 milionów fanów! 

Anna Lewandowska poinformowała o tym na swoim profilu. 

2 mln! Dziękuję, że tu ze mną jesteście - napisała żona Roberta Lewandowskiego.

Tylko w niedzielę 30 września konto Anny Lewandowskiej zaczęło obserwować ponad 16 tysięcy osób. 

 

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska jedną z najbogatszych Polek według rankingu "Wprost". Jaki ma majątek?

Odważne zdjęcie na Octoberfest Anny Lewandowskiej 

W niedzielę żona Roberta Lewandowskiego opublikowała na swoim Instagramie dość odważne zdjęcie. Lewandowska pozuje na nim w tradycyjnym bawarskim stroju podczas trwającego w Niemczech Octoberfest. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Anna trzyma się na nim za piersi. 

Do tej pory trenerka nie wrzucała takich zdjęć do sieci.

 

Czy to zbieg okoliczności, że w minioną niedzielę gwiazda wrzuciła takie zdjęcie do sieci i akurat wtedy przybyło jej ponad 16 tysięcy fanów na Instagramie? To może być przypadek, ale nie musi. Prawdopodobnie jej zdjęcie zostało udostępnione przez niemieckie media i dlatego nagle tego dnia tyle osób zaczęło obserwować Lewandowską na Instagramie, tym samym przekroczyła ona liczbę dwóch milionów obserwatorów. 

Anna Lewandowska nie umie języka angielskiego? Obserwatorka wytyka jej błędy: 'Oczy bolą'

Anna Lewandowska najlepsza w Polsce 

Rzeczywiście Anna Lewandowska na Instagramie nie ma w Polsce sobie równych. Jeżeli oczywiście bierzemy pod uwagę tylko kobiety. Nawet Ewa Chodakowska, która uważana jest za największą konkurencję Lewandowskiej nie ma aż tylu fanów na Instagramie. Do tej pory Chodakowskiej udało się zebrać 1,4 miliona fanów. 

Za nimi są Veronika Bielik (1,3 mln) i Littlemonster96 (1,3 mln). 

 

Anna Lewandowska teraz i 10 lat temu "Wory pod oczami są, nos skrzywiony dalej jest"

 
Więcej o: