MŚ w siatkówce 2018. Piękne WAGs dumnie wspierają reprezentację Polski

Nie tylko piłkarze mają swoje piękne WAGs, ale również nasi siatkarze. Jak wyglądają partnerki polskiej reprezentacji? Teraz wszystkie oczy skierowane są na nie, a to wszystko przez mistrzostwa świata w siatkówce 2018.

Grzegorz Łomacz związany jest z Gosią 

MŚ siatkówka. Terminarz polskiej grupy. Kiedy zagrają Polacy?

Partnerka Grzegorza Łomacza z pewnością mogłaby konkurować z Anną Lewandowską w kwestii zdrowego stylu życia. Gosia na co dzień jest weganką, prowadzi własnego bloga, a także uwielbia gotować. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia w bikini. 

 

Paweł Zatorski żonaty jest z Agnieszką 

Agnieszka Zatorska jest mamą, żoną i przyszłą panią doktor. Jej wielką pasją jest aktywność fizyczna, co widać po jej znakomitej figurze. Agnieszka na swoim Instagramie ma już prawie 20 tysięcy fanów. Chętnie chwali się zdjęciami z mężem i małym synkiem Samuelem. 

 

Aleksander Śliwka związany jest z Jagodą 

Jagoda Gruszczyńska jest nie tylko partnerką Aleksandra, ale również sama jest sportsmenką. Dziewczyna na co dzień zawodowo gra w siatkówkę plażową. W tym roku została brązową medalistką mistrzostw Polski. 

 

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Bartosz Kwolek ma dziewczynę Aleksandrę 

Bartosz Kwolek ma u swego boku Aleksandrę Patek, która w przeszłości również grała w siatkówkę plażową. Obecnie Ola wspiera swojego chłopaka z trybun, a na Instagramie chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami. 

 

Damian Schulz ma żonę Magdę 

Żona Damiana Schulza, Magda z zawodu jest pielęgniarką. Na swój profil na Instagramie chętnie wrzuca zdjęcia z mężem, a także swoimi psami. Damiana zawsze dopinguje z trybun. 

 

Fabian Drzyzga ma piękną żonę Monikę 

Monika Drzyzga z zawodu jest makijażystką i radzi sobie naprawdę świetnie. Para niedawno ogłosiła, że już wkrótce zostaną rodzicami. Gratulujemy!

 

MŚ siatkówka 2018. Włosi ustawią losowanie? Fabian Drzyzga: Obstawiam, że zrobią ciepłe i zimne kulki

MŚ siatkówka 2018. Polska - Serbia. Trener Serbów chce rewanżu. "Pragnę tego spotkania, albo w starciu o medal, albo w trzeciej rundzie"

MŚ siatkówka 2018. Polska - Serbia. Serbowie zgodni: Nie mieliśmy sił, w innych okolicznościach wygralibyśmy z Polakami

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ