Podekscytowana Marina Łuczenko-Szczęsna chwali płytę Sary Boruc. Nagrają coś razem?

Sara Boruc jakiś czas temu wydała debiutancką płytę "Love on your Own", która w sieci spotkała się z bardzo dobrym odzewem. Wszyscy zastanawiali się jak zareaguje na to Marina Łuczenko-Szczęsna, która również jest piosenkarką, a prywatnie przyjaźni się z Sarą.
Zobacz wideo

Sara Boruc nagrała duet z Arturem Borucem 

Sara Boruc zaprosiła do współpracy swojego męża. Artur Boruc zaśpiewał na płycie

Kiedy do sieci wypłynęła informacja, że Sara Boruc na płycie zaśpiewa z Arturem Borucem wielu podejrzewało, że może to być żart. W końcu nikt nigdy nie słyszał, żeby były bramkarz polskiej reprezentacji śpiewał. Informacja jednak okazała się prawdą, a wszyscy byli bardzo zaskoczeni tym, jak poradził sobie piłkarz. W piosence "Pink skies" Artur śpiewa w kilku momentach, a jego głos może przyprawiać o ciarki, ale te w dobrym tego słowa znaczeniu.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna w bikini "Dumna mama". Po ciąży brak śladu

Recenzje są bardzo dobre co skłoniło Sarę Boruc do występu na żywo w jednej z telewizji śniadaniowych. Tam Sara również poradziła sobie świetnie. Czy to może być początek jej wielkiej kariery?

 

Marina podekscytowana płytą Sary Boruc 

Marina Łuczenko pochwaliła się pomeczowym zdjęciem z Cristiano Ronaldo: 'Musiałam'

Marina Łuczenko-Szczęsna teoretycznie może być konkurencją dla Sary Boruc. Obie śpiewają w podobnym klimacie. Fani obu zastanawiali się, jak żona Wojciecha Szczęsnego zareaguje na płytę Boruc. Do tej pory na jej Instagramie nie pojawiła się żadna wzmianka, w której Marina gratulowała by sukcesu przyjaciółce. Aż do teraz. Marina nagrała Insta relację, w której powiedziała tak: 

Wreszcie otrzymałam swój własny egzemplarz z dedykacją, także jestem mega podekscytowana, a wy macie już płytę Sary? 

Podekscytowana Marina Łuczenko-Szczęsna chwali płytę MarinyPodekscytowana Marina Łuczenko-Szczęsna chwali płytę Mariny www.instagram.com/marina_official

Przyjaciółki dużo czasu spędzają razem, więc może już wkrótce usłyszmy ich duet. To mógłby być kolejny hit. A może zaprosiłby do współpracy swoich mężów? Artur Boruc dawałby chórki, a Wojciech Szczęsny grał na pianinie. 

Marina Łuczenko-Szczęsna na dużym ekranie. Szybki powrót do pracy i "wielka" kariera?

 
Więcej o: