Anna Lewandowska stworzyła aplikację Diet&Training by Ann. Liczba pobrań? Ogromna!

Anna Lewandowska ma już kilka dobrze prosperujących biznesów. Jednym z nich jest aplikacja dietetyczno-treningowa, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ile osób już ma ją w swoich smartfonach?

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Diet&Training by Ann - aplikacja Anny Lewandowskiej 

Już jest! Kalendarz Anny Lewandowskiej na 2019 rok. Poprzednie edycje skradły serca fanek i nasze

Anna Lewandowska tuz przed wypuszczeniem swojej aplikacji zapowiadała, że będzie to coś, czego do tej pory w Polsce jeszcze nie było. Rzeczywiście na rynku aplikacji brakowało takiej, z którą można ćwiczyć niemalże, jak z trenerem personalnym, a to wszystko przez lektora i wideo z ćwiczeniami. Oprócz tego w aplikacji Diet&Training by Ann mamy pakiet dietetyczny, w którym dostajemy gotowe przepisy na potrawy, a także listę zakupów. Wiele gwiazd w swoich social mediach chwaliło się tym, że regularnie trenuje z apką Lewandowskiej w tym np. Dominika Groscika, Sonia Bohosiewicz czy Monika Pyrek. 

Anna Lewandowska z Klarą i Marina Łuczenko-Szczęsna z Liamem na wspólnym zdjęciu

Diet&Training by Ann - ile kosztuje? 

Choć mogłoby się wydawać, że trening i dieta u jednej z najpopularniejszych trenerek w Polsce kosztuje naprawdę sporo to tutaj czeka na nas miła niespodzianka. Sama dieta to koszt 54,99 zł za jeden miesiąc spersonalizowanej diety. Biorąc pod uwagę fakt, że konsultacja dietetyczna, a nawet rozpisanie diety przez trenera personalnego jest dużo droższe to Anna Lewandowska w tej kwestii się naprawdę postarała, bo niemalże każdy chcący żyć zdrowo może sobie na to pozwolić. Co z treningiem? Miesięczny dostęp do samych treningów kosztuje 47,99 zł. To mało w porównaniu do treningów z trenerem personalnym, które kosztują w granicach 100-200 zł za trening. Jeżeli jesteśmy typem domatora i lubimy ćwiczyć w domu, to opcja treningu z aplikacją jest naprawdę interesująca. Istnieje również możliwość połączenia pakietu diety i treningu w jeden. Tutaj ceny kształtują się następująco:

  • 1 miesiąc - 89,99 zł
  • 2 miesiące - 129,99 zł
  • 3 miesiące - 149,99 zł

Anna Lewandowska jest w ciąży? Na Instagramie pojawił się tajemniczy wpis

Anna Lewandowska zdradza ile osób pobrało jej aplikację

Takie informacje zawsze zastanawiają wszystkich. Anna Lewandowska postanowiła się pochwalić ile osób ściągnęło jej aplikacje. Na swoim Instagramie opublikowała grafikę. 

Anna Lewandowska stworzyła aplikację Diet&Training by Ann. Liczba pobrań? Ogromna!Anna Lewandowska stworzyła aplikację Diet&Training by Ann. Liczba pobrań? Ogromna! www.instagram.com/annalewandowskahpba

Jak widać liczba ta robi naprawdę wrażenie, tym bardziej, że aplikacja dostępna jest na rynku stosunkowo niedługo. 

A wy trenujecie z żoną Roberta Lewandowskiego?

30 faktów z życia Anny Lewandowskiej na trzydziestkę. Pewnych rzeczy o niej nie wiecie

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.