Już jest! Kalendarz Anny Lewandowskiej na 2019 rok. Poprzednie edycje skradły serca fanek i nasze

Healthy Year by Ann 2019 to 12 miesięcy pełnych motywacji i wspaniałych porad od Anny Lewandowskiej. To wspaniałe narzędzie, które pomoże uzyskać życiową równowagę i poczuć się szczęśliwym!

Co znajdziemy w kalendarzu Anny Lewandowskiej? 

Tak jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem kalendarz naładowany jest potężną dawka motywacji i pozytywnej energii. Czyli wszystkim tym, z czym kojarzy nam się żona Roberta Lewandowskiego. W kalendarzu ponadto znajdziecie: ćwiczenia (zarówno te fizyczne, jak i mentalne), porady jak osiągnąć życiową równowagę, przepisy na pyszne i zdrowe potrawy, podpowiedzi, jak pozbyć się złych nawyków i wspaniale przeżyć cały 2019 rok. To także potężna dawka wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania się .

Mnóstwo inspiracji na fit dania! Książki z przepisami znanych trenerek

 

Najlepsze fryzury na trening - ulubione uczesania znanych trenerek

Ile kosztuje kalendarz Healthy Year by Ann 2019? Gdzie kupić?

Kalendarz kalendarz Healthy Year by Ann 2019 kosztuje 49,90 zł. kalendarz jest już dostępny w przedsprzedaży na foodsbyann.com i empik.com. Należy jednak pamiętać, że jest to przedsprzedaż. Premierę kalendarza przewidziano na 19 września i dopiero po tym dniu będą realizowane zamówienia. Nie tylko my nie możemy się doczekać! Fanki najsłynniejszej z naszych WAGs czekają na premierę kalendarza, jak na kolejną część światowego bestsellera! Na Instagramie, pod zdjęciem zapowiadającym kalendarz, posypały się komentarze:

skrobcia: FINALLY!????
_klejster: Muszę go mieć .......
victeraoki: Nie mogę się doczekać kiedy wpadnie w moje ręce????
clloudi: @annalewandowskahpba jesteś niesamowitą motywacja ?? tegoroczny kalendarz skradł mi serce i jestem pewna że kolejny również będzie ogniem ???? czekam na 19.09, buziaki !! ????
 

Anna Lewandowska opublikowała jedzeniowy dekalog. Jednak fani zwrócili uwagę głównie na jej włosy. "Piękne, aż mnie zatkało"

 

Jak wygląda kalendarz Anny Lewandowskiej? 

Kalendarz ma układ tygodniowy (na jednej stronie - jeden tydzień), ma wymiary 165 mm na 215 mm i 336 stron. Został wydany nakładem wydawnictwa Burda Publishing Polska. Z pewnością zadowoli wszystkich estetów. Wygląda pięknie, ma przejrzysty układ, a w środku znalazły się wspaniałe zdjęcia. Taki kalendarz to doskonały kompan każdego dnia, dla wszystkich tych, którzy chcą dobrze rozplanować swój czas, aby starczyło go na regularne treningi, przygotowywanie zdrowych i pysznych posiłków i relaks i rodzinę. 

 

Mundialowe przekąski do 350 kcal według Ani Lewandowskiej. Idealne do meczu

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ