Anna Lewandowska z Klarą i Marina Łuczenko-Szczęsna z Liamem na wspólnym zdjęciu

W miniony weekend Anna Lewandowska z Klarą i Marina Łuczenko-Szczęsna z Liamem spędzili wspólnie dzień. Fani szczególna uwagę zwracają na syna Wojciecha Szczęsnego, który jest już dużym chłopcem.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska z Klarą i Marina Łuczenko-Szczęsna z Liamem na jednym zdjęciu 

Marina Łuczenko-Szczęsna na dużym ekranie. Szybki powrót do pracy i "wielka" kariera?

Przyjaźnie pomiędzy WAGs nie są niczym nadzwyczajnym. Nie od dziś wiadomo, że Marina przyjaźni się z Sarą Boruc, a Anna Lewandowska z Dominiką Grosicką (która swoją drogą jest prawie na każdym jej obozie). Od niedawna Marina i Ania mają jeszcze jeden wspólny temat do rozmów - dzieci! 

Kiedy Liam, bo tak na imię ma syn Szczęsnych przyszedł na świat, Anna Lewandowska od razu pogratulowała świeżo upieczonej mamie. Okazuje się, że obie panie są nie tylko w dobrych relacjach w internecie, ale również na żywo. Marina Łuczenko-Szczęsna w miniony weekend na swój profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie, na którym są jej znajomi z dziećmi, w tym również Anna Lewandowska. 

 

Anna Lewandowska jest w ciąży? Na Instagramie pojawił się tajemniczy wpis

Fani żony Wojciecha Szczęsnego zwrócili szczególną uwagę na ich syna: 

Jaki Liam jest już duży - pisali.

Rzeczywiście syn pary rośnie, jak na drożdżach i nie jest już wcale taki mały. Warto też zwrócić uwagę na córkę Anny Lewandowskiej i Roberta. Klara, która wkrótce skończy półtora roku także jest już coraz większa. 

Anna Lewandowska zaprosi Marinę do współpracy? 

Marina Łuczenko pochwaliła się pomeczowym zdjęciem z Cristiano Ronaldo: 'Musiałam'

Co niedzielę na portalu baby by Ann możemy przeczytać wywiad z cyklu "Wywiadówka", który przeprowadza Katarzyna Burzyńska ze znanymi mamami. Wśród zaproszonych była już Anna Peszko, Dominika Grosicka czy Maja Bohosiewicz. Do tej pory Marina nie udzieliła żadnego wywiadu w związku ze swoim macierzyństwem. Może uda się to zrobić Annie Lewandowskiej i jej teamowi. 

 

Jesteście ciekawi, jak Marina czuje się jako mama? 

Marina Łuczenko-Szczęsna w bikini "Dumna mama". Po ciąży brak śladu

Więcej o:
Copyright © Agora SA