Marina Łuczenko-Szczęsna na dużym ekranie. Szybki powrót do pracy i "wielka" kariera?

Marina Łuczenko-Szczęsna zaledwie kilka miesięcy temu została mamą. Żona Wojciecha Szczęsnego długo zwlekała z ogłoszeniem informacji o ciąży, ale o narodzinach Liama sama poinformowała w social mediach. Teraz chwali się kolejnym dużym sukcesem, w kinowym formacie.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Marina Łuczenko-Szczęsna wraca do pracy 

Marina Szczęsna-Łuczenko wraca do pracy miesiąc po urodzeniu dziecka. Nie za wcześnie?

Marina już jakiś czas temu na swoim InstaStory pokazała, że wróciła do pracy. Piosenkarka, w studiu może oznaczać tylko jedno - nowa płyta. Nic bardziej mylnego. Gwiazda jednym z najnowszych wpisów na Instagramie rozwiała wszelkie plotki o płycie. Co więc robiła w studiu? 

Marina na Instagramie pochwaliła się nowym wyzwaniemMarina na Instagramie pochwaliła się nowym wyzwaniem instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna w bikini "Dumna mama". Po ciąży brak śladu

Marina śpiewa w najnowszej bajce dla dzieci 

Zanim przejdziemy do kwestii bajki, to na samym początku trzeba stwierdzić, że macierzyństwo Marinie naprawdę służy. Gwiazda wygląda fenomenalnie, a po ciążowych nadprogramowych kilogramach nie ma już ani śladu. 

Pod koniec miesiąca, a dokładniej 28 września na ekrany polskich kin wchodzi bajka "Mała stopa". Co ma z tym wspólnego Łuczenko-Szczęsna? Piosenkarka śpiewa piosenkę głównej bohaterki Meechee. Żona Wojtka Szczęsnego nie kryje podekscytowania, bo jak sama wspomniała we wpisie na instagramie, to będzie jej debiut na wielkim ekranie. 

Kochani wreszcie mogę zdradzić nad czym pracowałam od pewnego czasu w studiu. ??Już 28 września w kinach odbędzie się premiera bajki „MAŁA STOPA” w której miałam przyjemność zaśpiewać piosenkę głównej bohaterki Meechee.Jestem totalnie podekscytowana, ponieważ będzie to debiut mojego głosu na wielkich ekranach, więc jestem ciekawa jakie będą Wasze wrażenia. Serdecznie zapraszam do kin małych i dużych widzów.Dajcie znać w komentarzach - czy chodzicie do kin na bajki?
 

Fani są zachwyceni tą wiadomością i w komentarzach zachwycają się nad Mariną, którą będą mogli usłyszeć w kinach. Swoją drogą chyba każdy z nas jest ciekawy jak jej poszło. Pójdziecie to sprawdzić? 

Marina Łuczenko pochwaliła się pomeczowym zdjęciem z Cristiano Ronaldo: 'Musiałam'

Więcej o: