Real Madryt z nową WAG. Yaiza Moreno zastąpiła ukochaną Cristiano Ronaldo

Po transferze Cristiano Ronaldo z Realu Madryt do Juventusu, na trybunach Królewskich zabraknie piękniej Georginy Rodriguez. Kibice nie mają jednak powodów do zmartwień, gdyż znalazła się jej godna następczyni - Yaiza Moreno.

Mariano Diaz ponownie w barwach Realu Madryt

Zaledwie po roku sztab Królewskich zadecydował, by ponownie ściągnąć do swojej drużyny hiszpańskiego napastnika. Mariano Diaz odkupiony został od Olympique Lyon za około 23 mln euro i znów zagra na murawie Santiago Bernabeu.

Cristiano Ronaldo obejmuje półnagą Georginę Rodriguez. Czułe zdjęcie pary

Sam transfer nie wywołał jednak takiego poruszenia, jak numer na koszulce, który otrzymał Mariano Diaz. Napastnik grać będzie z numerem 7, który wcześniej należał do Cristiano Ronaldo. Zdaniem niektórych kibiców, numer ten powinien otrzymać piłkarz prezentujący taki sam lub chociaż zbliżony poziom gry do CR7.

Mimo wielu zmian, jedno w życiu piłkarza jest niezmienne: wspiera go ukochana, Yaiza Moreno.

 

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Hiszpańskie media zachwycone Yaizą Moreno

Media w Hiszpanii już rozpisują się o następcach Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez. Teraz to Yaiza Moreno oraz Mariano Diaz będą skupiać największą uwagę kibiców oraz fotoreporterów. Porównywana do Georginy Rodriguez, Yaiza Moreno nie odbiega urodą od ukochanej CR7.

 

Georgina Rodriguez błyszczy na czerwonym dywanie w WenecjiKim jest Yaiza Moreno, nowa WAG Realu Madryt?

Partnerka Mariano Diaza to prawdziwa hiszpańska businesswoman. Ze względu na swoją urodę oraz warunki fizyczne Yaiza pracuje jako modelka, jednak jej prawdziwą pasją jest prowadzenie swojego biznesu. Hiszpańska piękność posiada własną markę odzieży 'Mystery', którą prężnie rozwija w internecie oraz na Instagramie.

 

Prywatność zachowują dla siebie

W odróżnieniu od innych związków ze świata sportu i show biznesu, Yaiza Moreno i Mariano Diaz nie obnoszą się ze swoimi uczuciami w social mediach. Próżno szukać na Instagramie ich wspólnych zdjęć z życia prywatnego. Ewidentnie para woli trzymać swoją miłość jak najdalej od mediów.

 
Więcej o: