Cristiano Ronaldo obejmuje półnagą Georginę Rodriguez. Czułe zdjęcie pary

Seksowna Georgina Rodriguez tak odważnego zdjęcia, jak to na swoim Instagramie jeszcze nie pokazała. Modelka wrzuciła czułą pocztówkę z wakacji z Cristiano Ronaldo.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Cristiano Ronaldo obejmuje półnagą Georgine Rodriguez

Georgina Rodriguez błyszczy na czerwonym dywanie w Wenecji. Jej odważna kreacja zachwyciła

Do tej pory partnerka Cristiano Ronaldo nigdy nie pokazała tak odważnego zdjęcia. W poniedziałek Georgina Rodriguez na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać jej całe pośladki. Swoją drogą modelka nie ma się czego wstydzić, bo ma naprawdę seksowne ciało. Na fotce widzimy ją wtulającą się w piłkarza, a pod tym podpis:

Jak miło, kiedy czujesz ciepły uścisk, gdy jest ci zimno - napisała. 

No cóż, ciężko w to uwierzyć, że w takiej scenerii może być zimno, ale jedno jest pewnie - ten widok rozgrzeje niejednego fana Georginy i niejedną fankę Cristiano. 

 

Cristiano Ronaldo dba o formę w Juventusie. Trenuje nawet w niedzielę

Georgina Rodriguez uwielbia kusić ciałem 

To nie pierwszy raz, kiedy Georgina kusi swoim seksownym ciałem. Kilka dni temu podczas Venice Film Festiwal partnerka Cristiano Ronaldo postawiła na dość odwazną stylizację. Modelka miała na sobie sukienkę, spod której mogliśmy zobaczyć jej pośladki w kusych majtkach. Sukienka została zaprojektowana przez markę TWINSET OFFICIAL.

 

Cristiano Ronaldo promuje swoje hotele. Ile kosztuje noc u Portugalczyka?

Szybki powrót do formy po ciąży Georginy Rodriguez 

Przypomnijmy, że jeszcze kilkanaście miesięcy temu Georgina Rodriguez była w ciąży. Szybki powrót do treningów pozwolił jej wrócić do perfekcyjnej formy sprzed ciąży. Choć niedawno w sieci pojawiły się kolejne spekulacje na temat ciąży Georgina im zaprzeczyła.  

 

Czy Cristiano Ronaldo ma najseksowniejszą partnerkę spośród wszystkich piłkarzy? Przypomnijmy, że kolejną WAG, która niedawno została mamą z Juventusu Turyn jest marina Łuczenko-Szczęsna. Ona również w zastraszająco szybkim tempie wróciła do formy po ciąży. 

Kolejny urlop Cristiano Ronaldo "Wakacje z moją miłością"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.