Georgina Rodriguez błyszczy na czerwonym dywanie w Wenecji. Jej odważna kreacja zachwyciła

Od 29 sierpnia do 8 września w Wenecji odbywa się 75. Festiwal Filmowy. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo znanych nazwisk, w tym ukochana Cristiano Ronaldo. Georgina Rodriguez zwróciła na siebie uwagę odważnym strojem.

Cristiano Ronaldo karmiony przez Georginę Rodriguez na wakacjach

Georgina Rodriguez wykorzystuje zainteresowanie mediów

Ze względu na huczny transfer Cristano Ronaldo z Realu Madryt do Juventusu, o rodzinie piłkarza zrobiło się głośno. Wzrok mediów oraz fanów nieustannie skupiony jest zarówno na piłkarzu, jak i na jego ukochanej. Georgina Rodriguez sprytnie wykorzystuje to zainteresowanie, brylując na czerwonych dywanach.

 

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

75. Festiwal Filmowy w Wenecji

Jedną z gwiazd, która pojawiła się na czerwonym dywanie podczas festiwalu była ukochana CR7 - Georgina Rodriguez. Piękna WAG zachwyciła wszystkich swoją odważną, a jednocześnie klasyczną kreacją. Partnerka Cristiano Ronaldo wybrała na tę okazję długą suknię z czarnej koronki. Trzeba przyznać, że Georgina prezentowała się oszałamiająco.

 

Cristiano Ronaldo promuje swoje hotele. Ile kosztuje noc u Portugalczyka?

Fani zachwyceni wyglądem Georginy chętnie komentowali zdjęcia na jej Instagramie: 

Beautiful
Bellísima!
Stunning

Paparazzi śledzą każdy ruch Georginy 

Po przylocie do Wenecji, paparazzi nie odstępują partnerki Ronaldo na krok. Piękna WAG chętnie pozuje do zdjęć, uśmiechając się do fotoreporterów. 

Cristiano Ronaldo szuka domu w Turynie. Znajdzie coś odpowiedniego dla siebie?

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA