Żona Macieja Rybusa, Lana próbowała ukryć ciążowy brzuch, ale się nie udało. Zaraz rodzi?

Maciej Rybus już wkrótce zostanie tatą. Wiadomością o ciąży para pochwaliła się na Instagramie Lany Rybus. Najnowsze zdjęcia potwierdzają, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Maciej Rybus zostanie ojcem 

Maciej Rybus zostawił Natalię Czubaj dla pięknej Rosjanki?

Wokół Macieja Rybusa i jego żony Lany Rybus zrobiło się głośno za sprawą szybkich zaręczyn i jeszcze szybszego ślubu. Media pisały, że Maciej Rybus zaręczył się z nowa partnerką, wtedy kiedy miał jeszcze w Polsce poprzednią narzeczoną. Byli partnerzy podobno rozstali się w zgodzie, dlatego temat odszedł w niepamięć. 

Chwilę później Maciej Rybus i Lana Rybus opublikowali na Instagramie zdjęcie z sesji ciążowej z brzuszkiem, które potwierdziły domniemane plotki o tym, że piłkarz Lokomotivu Moskwa zostanie ojcem. 

 

Patrząc na najnowsze zdjęcia Lany możemy stwierdzić, że poród zbliża się wielkimi krokami. 

Maciej Rybus oficjalnie zostanie ojcem. Lana Rybus pozuje z brzuszkiem na plaży

Lana Rybus z dużym ciążowym brzuszkiem 

Żona Rybusa chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami z brzuszkiem. Niedawno wrzuciła zdjęcie z Maciejem, na którym próbowała ukryć ciążowe krągłości pod obszerną koszulką. Niestety jej się to nie udało. Patrząc jednak na jej całą figurę, w tym bardzo szczupłe nogi możemy stwierdzić, że WAG, jak na to że jest w zaawansowanej ciąży wygląda naprawdę świetnie. 

 

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła. Żona Wojtka Szczęsnego pokazała pierwsze zdjęcie synka

Biorąc pod uwagę fakt, że para ogłosiła światu nowinę o ciąży dwa miesiące, a brzuch Lany Rybus jest już coraz większy możemy spodziewać się wkrótce informacji o rozwiązaniu. 

 

W sieci pojawiły się również informacje, że Maciej Rybus spodziewa się bliźniaków, ale informacja ta w żaden sposób nie została potwierdzona. Pozostaje nam czekać na wiadomość od przyszłych rodziców. 

Marina Łuczenko-Szczęsna po raz pierwszy na wspólnym zdjęciu z synem Liamem

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ