Robert Lewandowski w tradycyjnym bawarskim stroju pije piwo z kolegami z drużyny

W sieci pojawiły się zdjęcia, na których Robert Lewandowski w tradycyjnym bawarskim stroju pije piwo z kolegami. Uspokajamy trunek jest bezalkoholowy, a zdjęcia były ustawką.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Robert Lewandowski jest twarzą napoju izotonicznego 

Anna i Robert Lewandowscy nie chcieli prezentów, a pieniądze. Wszystko przekazali na Centrum Zdrowia Dziecka

Robert Lewandowski od dłuższego czasu jest twarzą napoju izotonicznego, tego samego, który reklamuje również Joanna Jędrzejczyk. O dietę piłkarza na co dzień dba jego żona Anna Lewandowska, która nie raz pokazywała na swoim Instagramie, jak wyglądają posiłki napastnika Bayernu Monachium. Wielu twierdzi, że Lewandowski prezentuje tak świetną formę na boisku właśnie dzięki Annie Lewandowskiej, która dba o najmniejszy szczegół w jego daniach. Dziwić więc może fakt, że Robert Lewandowski dał się sfotografować z piwem. Okazuje się, że zdjęcia były ustawką. 

 

Robert Lewandowski hipsterem? Fani: "Wyżej te skarpetki podciągnij"

Robert Lewandowski z kolegami z Bayernu Monachium pije piwo 

W sieci pojawiły się zdjęcia, na których Robert Lewandowski z kolegami uśmiechnięci wznoszą toasty i piją piwo. Okazuje się, że piłkarze Bayernu Monachium po raz kolejny wzięli udział w sesji zdjęciowej browaru Paulaner, który jest platynowym partnerem klubu FC Bayern Monachium. 

Robert Lewandowski w tradycyjnym bawarskim stroju pije piwo z kolegami z drużynyRobert Lewandowski w tradycyjnym bawarskim stroju pije piwo z kolegami z drużyny Stefan Matzke / sampics / sampics / Stefan Matzke

Piłkarze pozowali w tradycyjnych bawarskich strojach i uśmiechali się do zdjęć. Dla trenera Niko Kovaca była to pierwsza taka, wspólna sesja zdjęciowa. 

Robert Lewandowski z żoną świętowali 30-stkę. Mateusz Borek opowiada o kulisach imprezy

Gwiazdy zespołu oraz trenerzy dobrze się bawili, pozując w tradycyjnych skórzanych spodniach, koszulach w kratę, kurtkach i zwyczajowych butach. Oprócz nowych piłkarzy w centrum zainteresowania znaleźli się Corentin Tolisso, jako świeżo upieczony mistrz świata, oraz zespół trenerów. Niko Kovac i członkowie drużyny wznieśli gromki toast za nowy sezon, trzymając w rękach bezalkoholowe piwo pszeniczne Paulaner.

Robert Lewandowski w tradycyjnym bawarskim stroju pije piwo z kolegami z drużynyRobert Lewandowski w tradycyjnym bawarskim stroju pije piwo z kolegami z drużyny Stefan Matzke / sampics / sampics / Stefan Matzke

Sesja jest zapowiedzią nadchodzącego Oktoberfest, który rozpocznie się już za kilka tygodni, a piłkarze niemieckich drużyn zawsze biorą w nich udział. 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na Oktobertfest 

Robert Lewandowski zawsze na Oktoberfest zabiera swoją żonę Annę Lewandowską. Dla trenerki do świetny sposób na pokazanie siebie w tradycyjnym bawarskim stroju. Zobaczcie, jak Lewandowscy wyglądali w zeszłym roku. 

 
 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach zaskoczyli swoje mamy

Więcej o: