Anna Lewandowska wprowadziła do oferty energetyki. Ile kosztują i gdzie kupić?

Anna Lewandowska jakiś czas temu do oferty Foods by Ann wprowadziła zdrowe lody. Od środy można tez kupić energetyki sygnowane jej nazwiskiem. Dobry pomysł?

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska wypuściła energetyki 

Anna Lewandowska kilka lat temu stworzyła markę Foods by Ann, która co chwila się rozwija i poszerza swoją ofertę o nowe produkty. Trenerka niedawno do swojej oferty dodała zdrowe lody sorbetowe, które już stały się hitem wśród miłośników zdrowego jedzenia. 

Anna Lewandowska powiększa swoje imperium. Foods by Ann wypuściło zdrowe lody

Tym razem żona Roberta Lewandowskiego postanowiła wypuścić energetyk. Z reguły napoje energetyczne kojarzą nam się z czymś co zawiera w sobie sporo chemii i jeszcze więcej cukru, ale nie u Anny Lewandowskiej. Skład jest bardzo prosty i pewnie większość osób zaskoczy. 

Napój energetyczny Foods by Ann składa się z tłoczonego na zimno, naturalnie mętnego soku jabłkowego 100%, a nie z koncentratu. Nie zawiera dodatku wody, cukru, sztucznych substancji ani konserwantów. Jako, że jest to napój energetyczny w jego składzie jest również dwutlenek węgla, kofeina, a także ekstrakt z guarany. 

Robert Lewandowski z żoną świętowali 30-stkę. Mateusz Borek opowiada o kulisach imprezy

Natural Energy Drink - ile kosztuje energetyk Anny Lewandowskiej? 

Natural Energy Drink może być niezłą konkurencją dla popularnych napojów energetycznych. Z reguły za puszkę 250 ml musimy zapłacić około 5 zł. Za napój Anny Lewandowskiej na stronie sklepu Foods by Ann trzeba zapłacić 4,99 zł. 

 

Natural Energy Drink - gdzie kupić energetyk Anny Lewandowskiej? 

Póki co nigdzie nie pojawiła się informacja, gdzie stacjonarnie można kupić napój energetyczny Anny Lewandowskiej. Fani, którzy byliby zainteresowani jego kupnem mogą zamówić go na stronie sklepu Foods by Ann. 

Anna Lewandowska wspiera Sandrę Kubicką. Trenerka zrobiła u niej zakupy. Co kupiła?

Moda wśród sportowców na napoje energetyczne

Anna Lewandowska jest już kolejną gwiazdą, która stworzyła swój napój energetyczny. Mike Tyson jest twarzą napoju Black, Dariusz Michalczewski ma swój napój Tiger, a tuż przed mundialem wyszedł kolejny napój Turbo Grosik, którego twarzą został Kamil Grosicki. 

Anna Lewandowska w odróżnieniu od innych propozycji postawiła na zdrową wersje popularnych energetyków. 

Camp by Ann. Gwiazdy na obozie Anny Lewandowskiej

Więcej o:
Copyright © Agora SA