Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak świętują 7 rocznicę związku. WAG ponownie zachwyca

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak tworzą szczęśliwy związek już od kilku lat. Ostatnio świętowali 7 rocznicę, czym podzielili się na swoich Instagramach. Celia Jaunat jak zwykle skupiła na sobie wzrok fanów odważnym zdjęciem.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat planują ślub na rajskiej wyspie

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Ślubne plany Grzegorza Krychowiaka

Celia i Grzegorz od kilku lat nie tylko są w związku, ale są także zaręczeni. Ostatnio piłkarz zdradził plany dotyczące ich ślubu. Początkowo, para planowała ceremonię dopiero po Mistrzostwach Świata w Katarze w 2022 roku, jednak wszystko wskazuje na to, że ślub piłkarza i modelki odbędzie się wcześniej, gdyż już myślą o miejscu, w którym odbędzie się ich ślub.

Nie lubimy konwencjonalnych ceremonii. Dlatego myślimy o zorganizowaniu ślubu na plaży, na przykład na Bali – wyznali w wywiadzie dla magazynu Flesz.
 

Celia Jaunat chwali się krągłymi pośladkami. Fani w komentarzach: 'fake'

Ukochana Krychowiaka zachwyca rocznicowym zdjęciem

26 sierpnia 2018 roku Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak obchodzili 7 rocznicę związku. Z tej okazji WAG opublikowała ich wspólne zdjęcie na swoim Instagramie. Całą uwagę fanów przykuł jednak głęboki dekolt Celii. 

Deja 7 ans  Je t'ime  @grzegorz.krychowiak - napisała pod zdjęciem Celia Jaunat.
 

Również Grzegorz Krychowiak z okazji rocznicy postanowił opublikować wspólne zdjęcie z ukochaną.

7 years together love you - napisał piłkarz.
 

Ślub Celii i Krychowiaka z pewnością będzie wydarzeniem, które nie przejdzie bez echa. Biorąc pod uwagę rozmach oraz przepych, w którym gustuje Grzegorz Krychowiak, nie będzie to zwyczajna ceremonia. 

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Bahamach. WAG kąpie się w oceanie pełnym świń

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.