Camp by Ann. Gwiazdy na obozie Anny Lewandowskiej

Od niedzieli trwa camp by Ann w Dojo Stara Wieś. Anna Lewandowska jak zawsze nie może narzekać na frekwencję, która dopisała. Wśród uczestniczek pojawiło się sporo gwiazd.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska na kolejnej edycji camp by Ann 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują urodziny. Na przyjęciu tłumy gwiazd

Camp by Ann na stałe wpisał się do sportowego kalendarza najważniejszych wydarzeń w roku. Anna Lewandowska z racji tego, że zainteresowanie jej obozami było naprawdę spore zrobiła kolejną, wiosenną edycję. Od niedzieli trwa kolejny, letni camp w Dojo Stara Wieś. 

Po relacjach na Instagramie możemy wnioskować, że obóz jest naprawdę intensywny. W ciągu całego dnia odbywają się trzy treningi, z czego pierwszy, biegowy zaczyna już się wcześnie rano.

 

Anna Lewandowska przestrzega przed nadmiernym opalaniem "Na samym końcu pojawiają się nowotwory"

Dominika Grosicka jest stałą bywalczynią obozów Anny Lewandowskiej 

Jedną z najbardziej wytrwałych uczestniczek obozów Anny Lewandowskiej jest żona Turbo Grosika - Dominika Grosicka. To już kolejna edycja, na której pojawia się piękna WAG. 

Dominika pochwaliła się już zdjęciem na Instagramie, pod którym napisała: 

Squad
 

Na zdjęciu widzimy także nową gwiazdę, która do tej pory nie trenowała w Dojo Stara Wieś. 

Anna Lewandowska szczęśliwa po meczu Roberta Lewandowskiego, ale fani nie zostawili na nich suchej nitki

Weronika Książkiewicz pojechała na obóz Anny Lewandowskiej 

Chodzi o aktorkę, Weronikę Książkiewicz. Media jakiś czas temu zachwycały się jej umięśnionym brzuchem, a ona sama z początkiem przyszłego roku pojawi się na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej "Be Active". Widać, że sportowe życie weszło jej w krew, bo obecnie Weronika trenuje pod okiem Anny Lewandowskiej i jej trenerów na campie. 

Dominika Grosicka i Weronika Książkiewicz na obozie Anny LewandowskiejDominika Grosicka i Weronika Książkiewicz na obozie Anny Lewandowskiej www.instagram.com/dominikagrosicka

Poza Weroniką na zdjęciu widzimy też dziennikarkę Baby by Ann - Katarzynę Burzyńską-Sychowicz, która odpowiedzialna jest na portalu Anny Lewandowskiej za wywiady z mamami. 

Zosia Ślotała na camp by Ann

Nie tylko Dominika Grosicka jest już na kolejnej edycji obozu, ale również Zosia Ślotała, która za każdym razem wraca jeszcze 'silniejsza". To słowo nie znalazło się tu bez przyczyny, bo na co dzień projektantka trenuje w Healthly center by Ann z trenerem Kubą, a do tego jest ona posiadaczką żółtego pasa w karate. 

Zosia Ślotała na obozie Anny LewandowskiejZosia Ślotała na obozie Anny Lewandowskiej www.instagram.com/miss_zi

Jak widać coraz więcej gwiazd decyduje się na takie formy aktywności podczas wakacji. Kogo zobaczymy następnym razem? 

Anna Lewandowska ma nowego trenera. Fani: "Zaraz cały team Chodakowskiej się przeniesie"

Więcej o: