Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują urodziny. Na przyjęciu tłumy gwiazd

25 sierpnia Anna i Robert Lewandowscy zorganizowali przyjęcie urodzinowe z okazji swoich 30-tych urodzin. Na imprezie pojawiło się mnóstwo znanych osób, a Anna Lewandowska pochwaliła się prezentem, który ewidentnie bardzo przypadł jej do gustu.

Robert Lewandowski. 30 faktów z życia na 30-ste urodziny

Anna i Robert Lewandowscy kończą 30 lat

Zarówno piłkarz, jak i jego żona kończą w tym roku 30 lat. Robert urodziny obchodził 21 sierpnia, natomiast dzień urodzin Anny przypada na 7 września. Para postanowiła jednak, że przyjęcie urodzinowe zorganizują między jedną, a drugą datą urodzin. Ania i Robert zorganizowali wspólne przyjęcie, które do samego końca udało im się zachować w tajemnicy.

 

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Tłumy gwiazd na urodzinach Lewandowskich

Na przyjęciu z okazji 30-tych urodzin Ani i Roberta Lewandowskich pojawiło się mnóstwo znanych osób. W śród gości obecni byli m.in. Sławomir Peszko, Martyna Wojciechowska, Kuba Wojewódzki, Mateusz Borek oraz Andrzej Wrona, którego prezent wywołał największe poruszenie. 

Paparazzi uchwyciło Andrzeja Wronę, który przybył na przyjecie z wielkim kartonem chipsów zawiązanych czerwoną kokardą. Niektóre portale wzięły żart zbyt poważnie rozpisując się o prezencie Wrony. W kartonie oczywiście znajdował się inny prezent, który wyjątkowo przypadł Ani do gustu. Joanna Jędrzejczyk i Andrzej Wrona podarowali Ani personalizowanie buty Nike, którymi trenerka pochwaliła się na Inastagramie tuż po urodzinach.

Urodziny Anny i Roberta LewandowskichUrodziny Anny i Roberta Lewandowskich www.instagram.com/annalewandowskahpba

Robert Lewandowski zasypany życzeniami z okazji 30-stki. Czego mu życzyli znajomi?

Andrzej Wrona postanowił odnieść się do plotek i również opublikował zdjęcie na swoim Instastories:

Czyli jednak nie czipsy - napisał siatkarz.

Urodziny Anny i Roberta LewandowskichUrodziny Anny i Roberta Lewandowskich www.instagram.com/w_kracze

Oprócz butów, które skradły serce trenerki, Ania postanowiła pochwalić się pięknymi bukietami kwiatów, które przysłali jej Marta i Kamil Glik.

Dziękujemy! Ale cudna niespodzianka - napisała Lewandowska.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Was - odpowiedziała Marta.

Robert Lewandowski świętuje urodziny. Anna Lewandowska napisała czułe życzenia

Urodziny Anny i Roberta LewandowskichUrodziny Anny i Roberta Lewandowskich www.instagram.com/annalewandowskahpba

Już następnego dnia po urodzinach, Anna Lewandowska wróciła do zawodowych obowiązków i wraz ze swoim healthy teamem udała się do Dojo Stara Wieś na kolejną edycję Camp by Ann.

Więcej o: