Karolina Lisowska zachwyciła włoskie media: 'Piękna dziewczyna z Polski'

Przy okazji meczu 1. kolejki Serie A Chievo - Juventus, w którym dla drużyny Chievo bramkę strzelił Mariusz Stępiński, włoskie media zauważyły jego niezwykle atrakcyjną kobietę. Karolina Lisowska zachwyca nie tylko media, ale także kibiców.

Cristiano Ronaldo szuka domu w Turynie. Znajdzie coś odpowiedniego dla siebie?

Kto to jest Karolina Lisowska?

Karolina Lisowska, to dziewczyna jednego z najmłodszych reprezentantów Polski w piłce nożnej oraz zawodnika włoskiego klubu Chievo - Mariusza Stępińskiego. Karolina z Mariuszem są w związku od ponad czterech lat, a obecnie mieszkają w Weronie, gdzie piłkarz gra zawodowo. Podczas meczu 1. kolejki Serie A Chievo - Juventus, Mariusz Stępiński zdobył bramkę dla swojej drużyny, co skupiło uwagę mediów na nim oraz jego ukochanej.

 

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Włoskie media o Karolinie Lisowskiej

Karolina Lisowska to niezwykle atrakcyjna dziewczyna. Nic więc dziwnego, że momentalnie przykuła wzrok włoskich mediów oraz fanów piłki nożnej. Włoscy dziennikarze docenili nie tylko grę Stępińskiego, ale także niezwykłą urodę polskiej WAG. 

Piękna dziewczyna z Polski - napisało sky.it w komentarzu do jednej z fotografii Karoliny.
 

Cristiano Ronaldo promuje swoje hotele. Ile kosztuje noc u Portugalczyka?

Dziewczyna Mariusza Stępińskiego konkurencją dla ukochanej Cristiano Ronaldo?

Jeszcze niedawno cała uwaga włoskich mediów skupiona była na partnerce Cristiano Ronaldo. Georgina Rodriguez od tego sezonu jest bowiem najpopularniejszą WAG we Włoszech oraz klubu Juventus. Niestety po meczu 1. kolejki Serie A, głośno zrobiło się nie o Georginie, a o Karolinie Lisowskiej.

Czy Karolinie uda się zyskać równie dużą popularność co ukochanej CR7? 

 

Cristiano Ronaldo wznosi toast za transfer. Portugalczyk świętuje z Jorge Mendesem i Andreą Agnelli

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ