Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat planują ślub na rajskiej wyspie

Grzegorz Krychowiak oraz Celia Jaunat zaręczeni są już od dawna, a spekulacji na temat ich ślubu pojawia się w mediach coraz więcej. Ostatnio, w jednym z wywiadów Krychowiak zdradził o jakim ślubie myślą. Czy już wkrótce para powie sobie sakramentalne 'tak'?

Oświadczyny Krychowiaka na Bora-Bora

Zarówno Grzegorz Krychowiak, jak i Celia Jaunat uwielbiają życie pełne blichtru i przepychu. Nic więc dziwnego, że oświadczyny piłkarza odbyły się w wyjątkowym oraz bardzo luksusowym miejscu. Grzegorz Krychowiak planując poprosić Celię o rękę, zabrał ją na wyspę Bora-Bora, gdzie zadał WAG to ważne pytanie.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Bahamach. WAG kąpie się w oceanie pełnym świń

Oświadczył mi się rok temu, na Bora-Bora. Byliśmy na wakacjach, zarezerwował malutką wysepkę, gdzie specjalnie dla nas przygotowano kolację, byliśmy tylko we dwoje. Było bardzo romantycznie, wszędzie rozsypane płatki róż, a ja niczego się nie domyślałam. Pod koniec kolacji uklęknął na jedno kolano, wyjął pierścionek z brylantem i oświadczył się – zdradziła Celia Jaunat w wywiadzie dla magazynu Viva.
 

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat

Ślub piłkarza z piękną modelką z pewnością będzie nie lada wydarzeniem, na którym pojawi się mnóstwo osób ze świata sportu oraz show biznesu. Biorąc pod uwagę rozmach oraz przepych, w którym gustuje Grzegorz Krychowiak, nie będzie to tradycyjny ślub. 

Celia Jaunat chwali się krągłymi pośladkami. Fani w komentarzach: 'fake'

Początkowo, para planowała ślub dopiero po Mistrzostwach Świata w Katarze w 2022 roku, jednak wszystko wskazuje na to, że ceremonia odbędzie się wcześniej, gdyż para już myśli o miejscu, w którym odbędzie się ich ślub.

Nie lubimy konwencjonalnych ceremonii. Dlatego myślimy o zorganizowaniu ślubu na plaży, na przykład na Bali – wyznali w wywiadzie dla magazynu Flesz.
 

Zjawiskowa Celia podbije Internet

Choć wśród WAGs znajdziemy wiele, niezwykle pięknych kobiet, to właśnie Celia Jaunat wzbudza wśród fanów piłki nożnej najwięcej emocji. Ukochana Krychowiaka, jak nikt inny potrafi skupić na sobie uwagę fanów i z całą pewnością będzie tak również podczas ślubu, który wzbudzać będzie zainteresowanie mediów oraz fanów na całym świecie.

Grzegorz Krychowiak wrócił do treningów. Fani z niego szydzą "Po co ta poduszka pod sztangę?"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.