Celia Jaunat chwali się krągłymi pośladkami. Fani w komentarzach: 'fake'

Zarówno Grzegorz Krychowiak, jak i Celia Jaunat zakończyli swój sezon urlopowy i wrócili do zawodowych obowiązków. Mieszkając w Moskwie, Celia Jaunat prężnie rozwija karierę w modelingu, co pokazuje na swoim Instagramie. Jedno ze zdjęć wzbudziło w fanach skrajne emocje.

Wakacje pełne kontrowersji

Nie da się ukryć, że wakacje Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat były tymi najgłośniejszymi w świecie piłki nożnej. Najpierw w sieci ukazał się filmik, na którym Celia żartobliwie wkłada Krychowiakowi palec między pośladki, później natomiast Celia skorzystała z niecodziennej atrakcji i kąpała się w oceanie pełnym świń, co również uwieczniła na swoim Instagramie.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na Bahamach. WAG kąpie się w oceanie pełnym świń

 

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Przerwa od odważnych zdjęć na Instagramie Celii Jaunat

Po sezonie urlopowym, w którym Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak wywołali wokół siebie sporo zamieszania, postanowili nieco odpuścić. Krychowiak zajął się treningami ze swoją drużyną Lokomotiw Moskwa, a Celia skupiła się na modeligu. Od tego czasu, na Instagramie WAG można było zobaczyć zdjęcia stricte modowe. Do czasu...

 

Robert Lewandowski śpiewa dla Anny Lewandowskiej "Jestem wolny tylko z nią"

Celia Jaunat i jej krągłe pośladki na Instagramie

Ostatnio Celia chyba zatęskniła za rozgłosem i opublikowała zdjęcie w bardzo obcisłej sukience, która podkreśliła kobiece kształty jej figury. Wzrok fanów skupił się przede wszystkim na jej pośladkach, które wywołały skrajne emocje. Część fanów była zachwycona figurą WAG, pisząc w komentarzach: 

Co za kształty!
Jedno z lepszych zdjęć
Grzegorz Krychowiak to szczęściarz!

Druga część obserwatorów nie była jednak tak oczarowana. Wręcz przeciwnie, oskarża Celię o sztuczne pośladki, czego nie omieszkali wytknąć w komentarzach: 

Fake - pisali pod zdjęciem.

Grzegorz Krychowiak uwielbia przepych. 6 miejsc w Moskwie, które powinien odwiedzić w przerwie między meczami

 

Myślicie, że figura Celii to zasługa operacji plastycznej, czy jednak dobrych genów, diety oraz ćwiczeń?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.