Ile kosztują reklamy podczas meczów reprezentacji Polski. Znamy cennik

We wrześniu ruszają eliminacje do Ligi Narodów. Polska reprezentacja pierwszy mecz rozegra z Włochami. Znamy ceny reklam w TVP podczas przerw w meczach.

Jest nowy ranking FIFA. Duży spadek reprezentacji Polski. Nowy lider

Po nieudanym mundialu czas na kolejny sprawdzian reprezentacji Polski. Już 7 września o 20:45 nasza kadra z Robertem Lewandowskim na czele zagra pierwszy mecz fazy grupowej Ligii Narodów z Włochami. Będzie to debiut nowego selekcjonera reprezentacji Jerzego Brzęczka. 

Drugi mecz, który Polacy rozegrają na początku września to towarzyskie spotkanie z Irlandią, które będziemy mogli oglądać 11 września. 

Okazuje się, że żeby wypromować swój produkt w przerwie wyżej wymienionych meczów reklamodawca musi zapłacić kosmiczną kwotę. 

Jerzy Brzęczek w Napoli. Odwiedził Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika

Kosmiczne kwoty za spot reklamowy w przerwie meczów reprezentacji Polski 

Wszystkie mecze reprezentacji Polski będzie można oglądać w telewizji TVP. Jak podaje portal "Wirtualnemedia", reklamodawca, który będzie chciał zareklamować swój produkt w przerwie meczu będzie musiał zapłacić 7 września - 151 tysięcy złoty, a 11 września 138 tysięcy złoty, w obu przypadkach chodzi o 30 sekundowy spot reklamowy.

Z pewnością zainteresowanych nie brakuje. Żeby jednak "dostać" ten 30 sekundowy spot trzeba wygrać licytacje, której data nie jest jeszcze znana. 

Łukasz Fabiański o swojej przyszłości w reprezentacji Polski

Terminarz meczów reprezentacji Polski na jesień 2018

  • Włochy - Polska (Liga Narodów), 7 września
  • Polska - Irlandia (mecz towarzyski), 11 września
  • Polska - Portugalia (LN), 11 października
  • Polska - Włochy (LN), 14 października
  • Polska - Czechy (mecz towarzyski), 15 listopada
  • Portugalia - Polska (LN), 20 listopada
 

Reprezentacja. Umieć grać i umieć być. Łukasz Piszczek żegna się z reprezentacją Polski. Klasę miał na boisku i poza nim

Więcej o: