Marina Łuczenko-Szczęsna wyjaśnia, dlaczego nie pokazuje twarzy dziecka. Koniec spekulacji

Marina Łuczenko-Szczęsna ponad miesiąc temu została mamą. Od tego momentu kilkukrotnie pokazała swojego syna Liama, ale zawsze z zakrytą twarzą. Teraz wyjaśnia, dlaczego nie będzie jej pokazywać.

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Marina Łuczenko-Szczęsna wyjaśnia dlaczego nie pokazuje twarzy dziecka 

Marina Szczęsna-Łuczenko wraca do pracy miesiąc po urodzeniu dziecka. Nie za wcześnie?

Marina Łuczenko-Szczęsna bardzo dba o swoją prywatność, a szczególnie o prywatność rodziny. Piosenkarka sama decyduje o tym co pokazuje w sieci, a czego nie. Większość z fanek pytała ją, dlaczego pokazuje swojego syna, ale bez twarzy. Żona Wojciecha Szczęsnego postanowiła w obszernym wpisie na Instagramie to wyjaśnić i zamknąć ten temat

Specjalnie ucięłam ze zdjęcia Liama żeby Was nie stresować haha. A tak serio? Dajcie sobie co poniektórzy spokój z pytaniami, dlaczego nie pokazuję twarzy mojego dziecka. Jeżeli komuś trzeba tłumaczyć dlaczego tego nie robię to nie ma sensu nawet wchodzić w dyskusję. Takiego wyboru dokonała większość mam które funkcjonują w świecie medialnym. Na całe szczęście dla mnie jak i dla większości tutaj obecnych mam i nie tylko, jest to oczywiste i nie jest to żadna fanaberia. Nie będę również prowadziła swojego profilu w taki sposób, by ku zadowoleniu nielicznym udawać, że w moim życiu nic się nie zmieniło, bo tak nie jest. Wszystkich nie zadowolę, nawet nie próbuję tak więc przypominam ,że obserwowanie tego profilu nie jest obowiązkowe.A Wam kochani dziękuję za wsparcie.
 

Cristiano Ronaldo promuje swoje hotele. Ile kosztuje noc u Portugalczyka?

Swoją drogą Marina Łuczenko-Szczęsna jako mama wygląda naprawdę pięknie. Widać, że macierzyństwo jej służy, a syn jest dla niej najważniejszy dla świecie. Właśnie dlatego tez chroni jego prywatność. 

Fanki Mariny Łuczenko-Szczęsnej popierają jej postawę 

Pod zdjęciem pojawiło się także bardzo dużo komentarzy jej fanek, które uważają, że to co robi jest słuszne i nie powinno to nikogo dziwić. 

Trzeba innym takie rzeczy tłumaczyć? Tak oczywista oczywistość... masz rację, wszystkim nie dogodzisz. A najlepsze w tym jest to, że wcale nie musisz:) prywatność Twojego dziecka to rzecz święta. Nic nikomu do tego. Wszystkiego dobrego:)
Piękna, mądra i rozsądna! Tak trzymaj Marina!

Szczupła Sara Boruc kręci nowy teledysk z seksowną siostrą. Będzie kolejny hit?

Nie tylko Marina Łuczenko-Szczęsna nie pokazuje twarzy dziecka 

Tak naprawdę żona Wojciecha Szczęsnego nie jest pierwszą gwiazdą, która nie pokazuje twarzy swojego dziecka. Nie trzeba daleko szukać, żeby znaleźć podobny przykład. Nie robi też tego Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Trenerka często chwali się małą Klarą, ale nigdy nie pokazuje jej twarzy. Również u niej pojawiło się mnóstwo komentarzy pytających fanek, dlaczego tego nie robi. Powód prawdopodobnie jest dokładnie taki sam, jak u Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Anna Lewandowska ma nowego trenera. Fani: "Zaraz cały team Chodakowskiej się przeniesie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.