Cristiano Ronaldo promuje swoje hotele. Ile kosztuje noc u Portugalczyka?

Marka Cristiano Ronaldo to nie tylko perfumy, ubrania i bielizna, ale również hotele. Mało kto jednak o tym wie, że piłkarz wydał ogromne pieniądze na stworzenie takich miejsc. Gdzie się znajdują i ile trzeba zapłacić za noc?

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Cristiano Ronaldo jest właścicielem hoteli 

Kolejny urlop Cristiano Ronaldo "Wakacje z moją miłością"  

Cristiano Ronaldo, zawodnik Juventusu Turyn wie, jak inwestować swoje pieniądze. Choć na jego konto codziennie spływają miliony to tak czy inaczej Portugalczyk nie rezygnuje z dużych przedsięwzięć. Cristiano Ronaldo do tej pory chwalił się swoimi perfumami, ubraniami i bielizną. Mało kto wie, że CR7 na swoim koncie ma również cztery hotele w różnych destynacjach. 

Hotel Cristiano Ronaldo - lokalizacja 

Wszystkie hotele Cristiano Ronaldo nazywają się Pestana CR7. Pierwszy z nich został otwarty w Funchal na Maderze w 2016 roku. Wnętrze hotelu zaprojektowane jest w nowoczesnym stylu, ale można się w nim poczuć, jak w domu. Hotel ten w swojej ofercie ma 48 pokoi dla gości, basen, taras widokowy i bar mieszczący się na dachu budynku. 

Hotel Cristiano Ronaldo Pestana CR7Hotel Cristiano Ronaldo Pestana CR7 Booking.com

Kolejne hotele Pestana CR7 znajdują się w Lizbonie, Madrycie i Nowym Jorku. Co ciekawe wszystkie z nich zaprojektowane są w bardzo spójnym stylu, co stało się już znakiem rozpoznawczym Pestana CR7. 

Robert Lewandowski i James Rodriguez tańczą floss dance. Tak się bawi Bayern Monachium

Warto dodać, że na przybyłych gości czekają nie lada atrakcje, bowiem w każdym z hoteli znajduje się mnóstwo pamiątek związanych z karierą Cristiano Ronaldo w tym koszulki, piłki czy inne pamiątki. Fani piłkarza Juventusu Turyn mogą również kupić pamiątki związane z samym piłkarzem w hotelowym sklepiku. 

Hotel Cristiano Ronaldo Pestana CR7Hotel Cristiano Ronaldo Pestana CR7 Booking.com

Również goście są zachwyceni hotelami Cristiano Ronaldo. Na jednej ze stron rezerwacyjnych można przeczytać takie komentarze: 

Wszystko było najwyższej jakości: hotel, położenie, taras z basenem i widokiem na morze, jedzenie, a przede wszystkim świetna i pomocna obsługa w hotelu. Polecam!
Lokalizacja oraz oryginalny wystrój na plus

Stawki piłkarzy na Instagramie zwalają z nóg. W czołówce Cristiano Ronaldo

Hotel Cristiano Ronaldo - ceny 

Patrząc na wystrój hoteli Cristiano Ronaldo, lokalizację, a także sam fakt, że są jego można by przypuszczać, że cena za noc w Pestana CR7 będzie kosmiczna. Okazuje się, że nie do końca tak jest. 

Na stronie hotelu cena za pokój wynosi 127 euro, czyli około 540 zł. W tej cenie mamy śniadanie, wi-fi i siłownię. Dla porównania za hotel w podobnym stylu, z pięcioma gwiazdkami w warszawie musimy zapłacić od 500 do nawet 1000 zł. 

 

Wybierzecie się do niego? 

Nawet Anna Lewandowska odpuszcza trening ze względu na upał!

Więcej o: