Anna Lewandowska ma nowego trenera. Fani: "Zaraz cały team Chodakowskiej się przeniesie"

Anna Lewandowska powiększa swoje treningowe imperium co chwila. W jej teamie jest już sporo trenerów, a właśnie dołączył kolejny - Dawid Krakowiak. Fani zauważyli, że trener wcześniej był związany już z inną popularną trenerką.

 

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska ma swoje centrum treningowe Healthly Center by Ann 

Robert Lewandowski i James Rodriguez tańczą floss dance. Tak się bawi Bayern Monachium

Anna Lewandowska idzie jak burza. Trenerka zaczynała swoje biznesy od bloga Healthly plan by Ann. Później zaczęła organizować obozy treningowe w Dojo Stara Wieś. Później przyszedł czas na jedzeniowe imperium Foods by Ann, w którym co chwilę pojawiają się nowe produkty. Niedawno żona Roberta Lewandowskiego wypuściła zdrowe lody. W tym roku swoją premierę miało kolejne wielkie przedsięwzięcie Anny Lewandowskiej - Healthly Center by Ann. Mieszczące się na warszawskiej Sadybie przyciąga coraz więcej gwiazd z polskiego show-biznesu w tym np. Małgorzatę Rozenek-Majdan czy Agnieszkę Jastrzębską. Nic więc dziwnego, że trenerka zatrudnia nowych pracowników. Właśnie do jej Healthly teamu dołączył Dawid Krakowiak. 

 

Anna Lewandowska powiększa swoje imperium. Foods by Ann wypuściło zdrowe lody

Dawid Krakowiak nowym trenerem w Healthly Center by Ann 

Dawid Krakowiak jest trenerem z wieloletnim doświadczeniem. Swoją karierę zaczął jednak od koszykówki, z którą był związany przez wiele lat. Do tej pory Dawid Krakowiak związany był z Ewą Chodakowską. Trener prowadził zajęcia w jej klubie na warszawskim Wilanowie w Artis Wellness Club. Jak sam wspomniał na Instagramie swoją współpracę zakończył z Ewą Chodakowską już jakiś czas temu, a od teraz zaczyna działać z Anną Lewandowską. 

 

Będzie z tego afera? 

Anna Lewandowska pokazała, jak Klara ćwiczy. Widać, że jej córka ma sportowe geny

Anna Lewandowska chwali się nowym trenerem 

Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z nowym trenerem. Oczywiście pod postem nie mogło zabraknąć komentarzy fanów, którzy od razu zwrócili uwagę na to, że wcześniej Dawid Krakowiak pracował z Ewą Chodakowską. Co pisali? 

 
Zapewne AL (Anna Lewandowska przyp. redakcyjny) potrafi bardziej docenić swoich współpracowników w porównaniu do "koleżanki" po fachu. Lepsza atmosfera, lepsze warunki...
Nic dziwnego... Ania stawia na team a Ewa skupia się na sobie...

Przypomnijmy, że Dawid Krakowiak jest już drugim trenerem, który wcześniej pracował z Ewą Chodakowską, a teraz jest w teamie Anny Lewandowskiej. Wcześniej to samo zrobił Patryk Puczyłowski. 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazuje brzuch miesiąc po porodzie. Widać coś?

Więcej o: